לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
אופניים חשמליות נמכרים בישראל ובעולם בכמויות הולכות וגדלות כל העת. יש לכך סיבות רבות שמתאימות למגמה של מעבר לרכבים חשמליים אשר אינם מזהמים את הסביבה. בתוך הערים הגדולות יש צפיפות גדולה מאוד בכבישים, ואנשים מבקשים להסתובב בהם בצורה בטוחה ובמהירות גדולה יחסית. הרשויות המקומיות בערים רבות סוללות נתיבים מיוחדים לאופניים חשמליות שעליהם נעים גם אופניים רגילות, קורקינטים חשמליים ועוד רכבים דו גלגליים.
 

יתרונות

 
 אין ספק כי אופניים חשמליות הם רכבים שנעים במהירות בדרכים המיועדות לכך ובעליהם אינם מתאמצים בשעת הרכיבה. אנשים בעלי כושר פיזי מוגבל יכולים לנצל עד תום את היתרון שמספקים אופניים חשמליות, ונעזרים בהם לצורך עריכת קניות, סידורים, פגישות ועוד. מומלץ מאוד לקנות אופניים חשמליות אצל יבואן אשר יש לו מבחר גדול שמתאים לאנשים בגילאים שונים. יש אופניים בגדלים שונים , בצבעים רבים שמתאימים לבנות, לבנים, למבוגרים וילדים, וכל אחד ימצא את האופניים המתאימות לו ביותר.
 

טווח נסיעה ואביזרים

 
טווח הנסיעה של האופניים החשמליות גדול ומתאים לנסיעות ארוכות יחסית, יש צורך בהטענתם מדי פעם, והטעינה שלהם פשוטה ונוחה, אופניים מגיעים עם אביזרים נלווים, וכל אחד יכול לשדרג את האופניים ולהוסיף עליהם אביזרים לפי טעמו. הבטיחות של האופניים החשמליות היא ברמה גבוהה, כל עוד שומרים על נסיעה בטוחה על פי הכללים וההוראות של היצרנים. כדאי לבחור חברה שיש לה מחלקת שירות טובה שיכולה לתחזק את האופניים בתקופת האחריות ולאחריה, ונתון זה חשוב מאוד לכל לקוח, וכדאי להתחשב בו.
 

רכיבה ללא הפעלת מנוע

 
יתרון נוסף גדול של האופניים החשמליות הוא בכך שניתן לרכוב עליהם ללא הפעלת המנוע החשמלי, וכך הן מתפקדות כאופניים לכל דבר, וזה יכול לשרת אנשים אשר רוצים לדווש בכוח שריריהם ולעשות כושר של סיבולת לב ריאה. ניתן לנסוע עם האופניים בחיק הטבע ובמקומות שונים בהם יש מסלולים מתאימים, האופניים מופעלים על ידי מנועי חשמל רבי עוצמה שמונעים על ידי סוללות חשמל, והעוצמה הזאת מאפשרת להם נסיעה במקומות עם שיפועים, וכך, יכול כל מי שמטייל להגיע למקומות גבוהים בשטח לצורך תצפית על נוף וכדומה.     


מאמרים | קישורים | שת"פ