לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בעבר הייתה הסרתם של קעקועים ללא צלקות בלתי אפשרית אך כיום יש אפשרות לבצע הסרתם של קעקועים ללא צלקות באמצעות מכשיר לייזר ייעודי וחדשני וגם ניתן להסיר קעקועים צבעוניים כמו גם קעקועים בצבע שחור.
אם בעבר הסרתם של קעקועים ללא צלקות הייתה משימה כמעט בלתי אפשרית מאחר והיה להסיר את הקעקועים באמצעות ניתוח כירורגי הרי כיום יש פתרון חדשני ואיכותי לכל אותם האנשים אשר מעוניינים להסיר קעקוע מגופם מסיבות שונות ומגוונות כמו חזרה בתשובה, הסרת קעקוע עם שם של בן זוג או בת זוג שכבר לא רלוונטיים ועוד. בשנים האחרונות  פותחו מספר שיטות להסרתם של קעקועים ללא צלקות ולכן ניתן לפנות למכון מקצועי המתמחה בנושא זה ולקבל ייעוץ מהי השיטה הנכונה והמתאימה ביותר לכל אדם.

הסרת קעקועים בלייזר ללא צלקות

מכשיר לייזר חדשני ומתקדם מאפשר  לבצע הסרתם של קעקועים ללא צלקות בסדרה של מספר טיפולים. במהלך הטיפול מקרינים קרן לייזר אשר חודרת מתחת לפני העור והיא מחממת ומפרקת את הפיגמנטים או החומר ממנו צבע הקעקוע עשוי. החומר מופרש החוצה באמצעות הליך טבעי של ניקוי הנעשה על ידי תאי הגוף בזיעה ובאמצעים אחרים. כדאי לדעת כי יש להמתין בין טיפול לטיפול מספר שבועות וחשוב לפנות למכון מקצועי המתמחה בהסרת קעקועים ויש לוודא כי ברשותו מכשיר להסרת קעקועים צבעוניים במידה והקעקוע המעטר את גופו של הלקוח כולל חומרים צבעוניים.
אם אתם מעוניינים בהמלצה על הסרת קעקועים ללא צלקות כדאי לבקר באתר http://maestrolaser.com/ המציע מידע מקיף בנושא הסרת הקעקועים בלייזר.

הסרת קעקועים באמצעות שיוף העור

ישנה שיטה נוספת המאפשרת הסרתם של קעקועים ללא צלקות והיא באמצעות שיוף העור. שיטה זו מתאימה רק למי שהקעקוע שלו נמצא בשכבה העליונה של העור וכך ניתן לשייף את אזור הקעקוע אך כדאי לדעת כי בשיטה זו יש להמתין מספר שבועות בין טיפול לטיפול וכי הטיפול כרוך בכאבים.

לסיכום

כיום ניתן להסיר קעקועים במספר שיטות ואם בעבר היה נהוג לבצע הליך כירורגי שהותיר צלקות הרי כיום יש שיטות חדשות, איכותי ויעילות ולכן חשוב לפנות לגורם מוסמך ומקצועי.
 
המאמר נכתב בשיתוף פעולה בין חברת כתיבת מומחים לאתר http://djs-hatankala.com
 


מאמרים | קישורים | שת"פ