לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
כל מי שכבר יצא לו לעבור דירה לפחות פעם אחת בחיים יודע היטב שזה לא דבר קל, כי מעבר לכך שצריך להשקיע הרבה זמן ומחשבה באופן האריזה, צריך גם לחשוב איך בכלל מעבירים את כל הציוד הזה לבית החדש. אם אתם באופן אישי החלטתם שהגיע הזמן שלכם לשנות קצת ולעבור לגור בבית אחר, אין זה אומר שאתם צריכים לעשות את כל ההובלה לבד, כי למה שלא תזמינו שירות מקצועי של הובלת דירות? הובלות דירה זה אולי אחד מאותם השירותים שהכי נעים לקבל, כי מישהו אחר נכנס לבית שלכם, מוציא את כל מה שאתם מבקשים, מעמיס את הציוד הזה על משאית, והפעם הבאה שאתם בעצמכם צריכים לגעת בציוד הזה, זה רק כשהוא כבר נמצא בבית החדש שלכם.

כיצד זה עובד


ראשית, תלוי איזו חברת הובלות דירה תחליטו להזמין למשימה, כי לכל חברה יש את דרך הפעולה שלה. חברה רצינית שנותנת שירותים של הובלות דירה יכולה לבקש לעשות סיור מקדים קצר בבית שלכם כדי לראות על איזה היקף של ציוד מדובר והאם יש משהו רגיש במיוחד כמו פסנתר למשל או חפצים אחרים שדורשים התייחסות מיוחדת. מטרת הסיור הזה היא לא רק לראות האם יש חפצים שהרגישות שלהם היא מיוחדת במינה, אלא גם להבין על כמה ציוד ותכולה מדובר, וזאת כדי לדעת כמה משאיות כדאי לשלוח ביום העברת הדירה על מנת שאפשר יהיה לעשות את זה בצורה הכי יעילה שיש.

אנשי צוות אדיבים


אם בעבר יצא לכם להזמין שירות של הובלות ואנשי הצוות לא היו נחמדים אליכם, אז מאוד כדאי שתשימו לב למי אתם פונים הפעם כדי להזמין את השירות הזה. יש בימינו לא מעט חברות רציניות שמבינות שלפני הכול, מדובר על כניסה למקום הכי אינטימי של הלקוח, כלומר לבית שלו, וזה מצריך התנהגות הולמת מצידם של אנשי הצוות. אנשי המקצוע של ימינו שנותנים שירותי הובלות יכולים להיות מאוד אדיבים ונעימים אתכם, כי הם מבינים שלפני הכול הם אנשי שירות ושאתם הם הלקוחות. 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ