לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אם קיבלת את הדירה שהייתה שייכת להורים שלך בירושה, הגיע הזמן שתעשה את הצעד של להיכנס לדירה הזאת ולהתחיל לראות מה המצב בה. לאף אחד זה לא פשוט להיכנס לבד לדירה שהייתה שייכת להורים שלו, גם כיוון שמדובר על צעד נפשי לא קל, וגם כי לרוב הדירות האלה מעט מוזנחות. בהרבה מקרים לא גרו בדירות הירושה בשנים שלפני שהן הועברו בירושה, ואז מדובר על דירות שהמצב הסניטרי בהן הוא לא מרהיב. סביר להניח שתגלה שיש בדירה הזו הרבה מזיקים וג'וקים שונים, ולכן אתה צריך להכין את עצמך לכך. אין ספק שזה לא מראה מלבב, אך הפתרון לכך הוא פשוט מאוד, ואם תראה שזה מצב הדירה, יהיה עליך להזמין שירותים של הדברה כדי שתוכל להיות בדירה בלי לפחד מהחיות השונות.

להכין את הדירה לשימוש


בין אם הכוונה שלך היא למכור את הדירה או להשכיר אותה לאנשים, אתה חייב לדאוג לכך שהדירה תיראה טוב. הצעד הראשון לא חייב להיות הזמנת שירותי ההדברה, כי עוד לפני כן אתה יכול לפנות את הדירה מכל התכולה שיש בה. מובן שאין לך סיכוי לפנות את הדירה לבד, אך אתה גם בפירוש לא צריך לעשות את זה, כי אתה יכול להזמין שירותים של פינוי ירושות כבר עכשיו.  יש הרבה חברות שמהן אתה יכול להזמין את השירות הזה, וכדאי שתזמין חברה שאתה סומך עליה ועל האנשים שלה.

להדביר זה חשוב


אחרי שכל הדירה תהיה ריקה מהחפצים, ההדברה תהיה הרבה יותר יעילה, כי אפשר יהיה להגיע לכל פינה בדירה. הדברה זה לא שירות שעולה יותר מידי כסף, ואם אתה מזמין אותה מחברה טובה שיש לה גם ניסיון, אתה יכול להיות בטוח שהתוצאה תהיה טובה. תוכל לבחור הדברה כימית או אקולוגית, כאשר ברור מאוד שאם אתה רוצה להזמין את ההדברה שלא תפגע בכדור הארץ, מוטב לך לנסות את זו האקולוגית. היא מאוד חזקה, ואתה יכול להיות בטוח שלא תראה חרקים וג'וקים שונים בדירה אחרי שהחברה תסיים את העבודה שלה בדירה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ