לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עד לפני מספר שנים כל ההורים לתינוקות או לילדים קטנים וגם בעלי חיות מחמד חששו מהרגע בו לא תהיה ברירה וייאלצו לעשות הדברה כימית בביתם. הדבר דרש יציאה מהבית, כיסוי כל הרהיטים, במיוחד של התינוקות, הילדים ובעלי החיים, כיסוי כל המזון, צורך באוורור של הבית וחשש מהרעלים המצויים בו לאחר ההדברה הכימית.  כיום בזכות הדברה אקולוגית אין צורך לחשוש יותר מהחומרים הרעילים שנהוג להשתמש בהם בהדברה כימית, משום שבהדברה אקולוגית אין חומרים רעילים אלא חומרים טבעיים שבצורה ממוקדת ואפקטיבית מנטרלים את המזיקים. כאשר עושים הדברה אקולוגית לא מרססים את הבית והחצר, אלא משתמשים למשל נגד תיקנים בטיפות גל במיקומים רלוונטיים כמו פתחי ביוב אשר מחסלות את התיקנים אך לא פוגעות בנו, לא פוגעות בילדנו ולא בחיות המחמד שלנו, וכאמור, ללא ריסוס רעיל באוויר שאנחנו עלולים לשאוף. כשמדובר בהדברה וחיסול המזיקים הדברה אקולוגית יעילה לא פחות מהדברה כימית.

הדברה אקולוגית בזמן פינוי דירה


כאשר אנחנו עומדים בפני מעבר דירה או פינוי דירות מתבקש שבנוסף לפינוי החפצים, הניקיון והצביעה נדאג גם להדברה. באמצעות הבחירה בהדברה אקולוגית אין הפרעה לביצוע עבודות שקשורות בנושא פינוי דירות, משום שאין צורך לצאת מהבית, לאוורר אותו וכדומה. הדברה אקולוגית היא מהירה, יעילה ולא מפריעה לאורח החיים הרגיל, או לעבודות שיש לבצע בדירה.

מה חשוב לזכור לפני הדברה?


כאשר אתם מחפשים מדביר מקצועי בדקו מהן החברות המקצועיות ביותר שפועלות באזורכם, חשוב שתשאלו אותם באילו שיטות הם מדבירים, במיוחד אם יש לכם ילדים או חיות מחמד בבית משום שבהדברה כימית יש חומרים שמסוכנים לילדים ולבעלי חיים. התייעצו עם חברים שעשו הדברה לאחרונה בביתם ובמקביל חפשו מידע באינטרנט על ההדברה הרצויה לכם. היזהרו ממדבירים שמגיעים עם חומרי ריסוס שנקנו בחנות, הם לא מדבירים מקצועיים. כאשר אתם בוחרים סוג הדברה שימו לב שבנוסף להדברה אקולוגית- אורגנית יש גם הדברה ביולוגית ועוד סוגים של הדברות, לכן, התייעצו עם חברת ההדברה המקצועית שבחרתם לגבי סוג המזיקים שאתם מעוניינים להיפטר מהם ומה הם ממליצים להשתמש. אם יש לכם ילדים ובעלי חיים בבית אל תתפשרו על בריאותכם ועל בריאותם.


מאמרים | קישורים | שת"פ