לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בני האדם והמזיקים

בעולם אידילי ובמציאות אחרת, בני האדם וכל היצורים החיים, היו אמורים לחיות יחד בהרמוניה ובשלווה. מכיוון שאין זה המצב לצערם של כולנו, כאשר מזיקים שונים מתקרבים לסביבת המחייה של בני האדם, המטרה היא להרחיקם ולחיות בנפרד ובשקט. בשל הצורך בהרחקת מזיקים שונים, קיימות חברות הדברה והרחקה שונות, המצליחות בעזרת שיטות שונות וחומרים שונים, להרחיק מזיקים כאשר הדרך היותר חכמה ונעימה לבצע את ההדברה היא הדברה אקולוגית ו/או הדברה ירוקה. כך, לא יפגעו בני האדם החיים בסביבה המודברת והמזיקים לא יתקרבו תודות לחומרים ידידותיים ושאינם מסוכנים לבני האדם. הבה נצלול מעט אל עולם ההדברות על רגל אחת...

סוגי הדברות ו/או הרחקות
ניתן לקבוע כי ישנם שני סוגי הדברות שכיחים: הדברה אקולוגית והדברה ירוקה. למעשה, אין הרבה הבדל בין שני סוגי הדברה אלו, זאת בניגוד מוחלט להבדלים בין הרחקת יונים אלקטרונית לבין הרחקת יונים פשוטה. מאחר ואין הגדרה רשמית המקבעת את סוגי ההדברה, חברות ההדברה בוחרות את השם המתאים ביותר עבורן ובוחרות את החומרים בהם, עושות הן שימוש. הדרך שלכם כצרכנים, להבין איזה סוג הדברה תקבלו, היא פשוט לשאול וללמוד את הנושא. אם נחקור את הנושא מעט, נלמד כי חומרי הדברה מקצועיים ללא ריח וללא נדיפות ומבוססות על הצומח, נחשבים לחומרי הדברה ירוקים. חשוב לדעת כי אומנם ניתן לבצע הדברה באופן עצמאי בבית, בעזרת תכשירים אותם ניתן לרכוש בסופר או בחנויות שונות, אך יעילותה כנראה לא תשתווה לביצוע הדברה באופן מקצועי ובעזרת חומרי הדברה מקצועיים יותר, בדיוק כשם שכל אחד יכול להרים את הטלפון הנייד ולצלם תמונות, סביר להניח וצלם מקצועי יצליח להפיק תמונות מרהיבות ויפות יותר.

על מנת להעניק לכם גם תמורה לקריאת שורות אלו, נדגיש את הטיפ הכי טוב, אותו יוכל לתת כל מדביר מקצועי וכל חברת הדברה, והוא היא לבצע את ההדברה באופן קבוע ועל פי הזמנים המומלצים. כך סיכויי הישארות המזיקים רחוק מהסביבה הביתית, גבוה יותר.

לסיכום, כאשר "תוקפים" את סביבת הבית מזיקים או בעלי חיים לא רצויים, ניתן להרחיקם בכל מיני שיטות. לכל בעל חיים או מזיק, יש שיטת הרחקה שונה ולכל אדם יש שיטה מועדפת לביצוע הרחקה זו. אנו ממליצים לערוך סקר שוק נרחב ולהבין מה האופציות העומדות לרשותכם, הן מבחינת יכולות והן מבחינת רצונות, ולשכור חברה מקצועית אשר תבצע עבורכם את ההדברה ו/או ההרחקה.
 


מאמרים | קישורים | שת"פ