לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בשנים האחרונות המודעות גברה בכל הנוגע לסביבה ירוקה ולשמירתה, ובנוסף לערך שיש למים, בעיקר במדינת ישראל. אם אתם מעוניינים לקחת חלק מהשמירה הזאת, עליכם לרכוש דשא סינטטי הדשא הסינטטי נראה טבעי לחלוטין גם מבחינה וויזואלית וגם מבחינת תחושה. דשא סינטטי חוסך בזמן יקר, במים (אין צורך לשטוף את הדשא המלאכותי), ובתחזוקה כספית ושגרתית כמו ריסוס ודישון. תוכלו אף להיכנס לאתרים של השוואת מחירים כדי להיווכח. הדשא הסינטטי מתאים עבור מגוון שטחים, כמו: שטחים של בתי מלון, גינות פרטיות, גנים ציבוריים, גני ילדים, בריכת שחייה, מגרשי כדורגל, ועוד, בשל העובדה שאין צורך להשקיע בו זמן רב. בהשוואה לדשא הרגיל שעליכם להוציא כסף רב כדי לטפל בו כפי שצריך.

עלויות עבור דשא סינטטי

העלות הכספית שניתנת עבור קניית דשא סינטטי תלויה לפי הרחוב והאורך, כלומר על פי מטר מרובע, ובנוסף לפי האיכות של המרבד. ישנו מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי, ככל שיהיה אקסקלוסיבי יותר כך הוא יהיה כמובן יקר יותר. לעיתים המשטחים זקוקים להכנה לפני ששמים את המרבד של הדשא הסינטטי, וכתוצאה מכך גם תהליך זה ייקר את הדשא. אך אם תחשבו לטווח הארוך, אומנם אלו הוצאות, אך לא יקרות אם תבצעו השוואה בכל העלויות השגרתיות של דשא רגיל. כיום, הדשא הסינטטי התפתח בארץ ישראל, כך שהדשא הסינטטי כרוך עם המגמה האקולוגית. כדאי ואף מומלץ, לקנות את הדשא הסינטטי ואת ההתקנה מחברה אחת, לא כדאי להתחיל להתפזר כי יכול להיות שחברת ההתקנה לא תכיר את הסוג הספציפי של הדשא הסינטטי שאותו בחרתם.

כמה טיפים לפני שבוחרים את הדשא הסינטטי

כדי לדעת שלא יקרו אי הבנות עם החברה שממנה אתם מעוניינים לרכוש את הדשא הסינטטי, כדאי תשקרו עלייה המלצות וביקורות, תבררו כמה זמן היא לוקחת חלק בתחום הזה, מה כרוך בכל הנוגע לאחריות, ותבקשו לראות עבודות קודמות שביצעו. בנוסף, תוכלו לשאול מכרים, חברים או משפחה שבעבר רכשו דשא מלאכותי, ולברר אם כדאי לרכוש מאותה חנות שהם רכשו, והאם הם מרוצים. אל תהיו פזיזים, מדובר בהוצאה כספית לא זולה, אך אמנם לא יקרה.


מאמרים | קישורים | שת"פ