לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


כידוע, ישנם חומרי ריסוס מאד מסוכנים ושימוש בהם ללא ידע וניסיון יכול להסב נזקים מרובים לסביבה. במטרה לחסוך בעלויות, אנשים כיום פונים לביצוע של הרחקת מזיקים באופן עצמאי על ידי רכישה של חומרי הדברה מסוימים בחנויות, כאשר ישנם שני סוגים עיקריים של תכשירים אלו. הסוג הראשון הינו חומרי ריסוס והרחקה חלשים ובלתי אפקטיביים, מה שלא מאפשר חיסול יעיל ומוצלח של המזיקים שבבית, והסוג השני מחייב בהחזקה של רישיון מדביר על מנת שניתן יהיה לעשות בהם שימוש.

להדביר באופן עצמאי או לא?


כאשר אתם מבצעים הרחקה של מזיקים באופן עצמאי עליכם להביא בחשבון שבין אם רכשתם חומרי הרחקה חלשים ובין אם רכשתם חומרים אסורים לשימוש מבלי הסמכה מקצועית, כל התהליך עתיד לרדת לטמיון ובסופו של דבר במקום לחסוך, רק הגדלתם באופן משמעותי את העלויות שיידרשו עבור טיפול במזיקי הבית בצורה תכופה ונשנית. מדביר מקצועי בראש ובראשונה יאתר את סוג הטיפול הנדרש בהתאם לסוג המזיק שנמצא בבית, טיפול יעיל ואיכותי יתבצע באופן הזה בלבד.

פנייה אל מדבירים מקצועיים


חשוב לציין ששימוש בחומרי הדברה מסוכנים המחייבים רישיון, מבלי שעברתם הכשרה מקצועית בתחום, יכול להביא לכדי פגיעה הרסנית בגוף וברכוש. מעבר לכך, לא  כל שיטת הרחקה יעילה בפני מזיקים, לכל מכרסם ישנו את סוג החומר שמתאים לחיסולו, מבלי ידע וניסיון בתחום לא תוכלו לדעת בוודאות איזו שיטה היא המתאימה ביותר. על כן, אנו ממליצים לכם לפנות לאנשי מקצוע בתחום כדי לשים סוף לבעיית המזיקים בצורה האידיאלית והמקצועית ביותר. על כן אנו ממליצים לכם לא לקחת סיכונים מיותרים וכמובן להימנע מהוצאות מרובות.

שימוש בחומרי הדברה מסוכנים לעתים יאלץ את בעלי הבית לערוך פינוי דירה למשך תקופה מסוימת שכן השהות במחיצתם עלולה לגרום לנזקים בריאותיים. מדביר מקצועי ידע בדיוק איזו שיטת הרחקה הכי יעילה לסוג החרק או המזיק שפקד את ביתכם, כמו כן יסביר לכם את ההשלכות של הטיפול ודרכי ההתמודדות הרצויות בהן יש לנקוט, כמו למשל כיסוי הרהיטים או פינוי דירה מיידי. 


מאמרים | קישורים | שת"פ