לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הדברה אקולגית למען בריאותנו ובריאות הסביבה שלנו


 
הדברה אקולגית הינה מושג חדש יחסית המתאר סוג חדש של הדברה, הדברה אשר אינה פוגעת במאזן הסביבתי ואשר מאפשרת פגיעה ספציפית במטרד המעיב על איכות חיינו. הדברה אקולוגית הפכה למגמה כאשר החלו האיסורים של משרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה על ההדברה באמצעות רעלנים זרחניים, רעלים אלו התפרקו באיטיות ונשארו אפקטיבים לזמן ארוך לאחר העלמות האיום, חילחלו אל מי התהום והרעילו את המים שלנו, פגעו במיני חי סובבים שנחשפו להשפעתם, והיוו סיכון לבני הבית הקטנים כמו ילדים רכים, וחיות מחמד.

לומר שהדברה אקולוגית היא מגמה חדשה זו חצי אמת, הסיפור המלא הוא שהדברה אקולוגית היתה נהוגה משחר ההיסטוריה, לפני המהפכה התעשיתית וכניסת הרעלים התעשייתים, הדברה האקולוגית מחזיקה גוף ידע של לחימה ומניעת פלישת מזיקים של אלפי שנים, וזאת בשימוש בחומרים טבעיים, המרתיעים ופוגעים במטרד הספציפי, אינם פוגעים בסביבה ההקפית, אינם מסכנים ילדים, אינם דורשים את פינוי הבית לכמה שעות, ומתפרקים במהירות לאחר שהתוצאות הושגו.

פגעי הפולשיםכולנו מכירים את תחושת הטמאות והניכור הבסיבתנו הקרובה כאשר אנו נתונים במתקפת חרקים פולשים, המטבח מפסיק להיות האזור המשפחתי והחמים, והכנת האוכל בו הופכת חפוזה כדי לצמצם את המגע עם החרק, אנו חרדים ממפגש בין מה שאנו תופסים כמאיים עם המרחב הנוח והנינוח הפרטי שלנו ומאבדים משהו מתחושת הביתיות שלנו. החרקים נכנסים אל הפרטי ביותר ועושים בו כשלהם, אל המגירות, אל המזווה, ואף אל המקרר, רק כספות משרדיות במרחב העבודה או כספות ביתיות בבית, עומדות חסינות בפרץ, אך כול שאר הבית או המשרד חשופים לפלישתם.

אך ניתן לפתור את המצוקה הזו, שירות הדברה אקולוגי מבטיח לתת לכם מענה מהיר שתחילתו בבלימת הפלישה וסופו בחיסול הגורמים המעודדים אותה כמו פגיעה בקן עצמו, עושים זאת על ידי טמינת רעל בכמויות זעירות אשר פוגע בראש ובראשונה בזן הפולשים, אך חשוב לצד הזמנת ההדברה לבצע מעט פעולות מנע כמו איטום מוצרי מזון חשופים, חישוף הגינה ועוד, זאת על מנת לצמצם את הגורמים המגרים את הפלישה או נותנים לה מגן.


מאמרים | קישורים | שת"פ