לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שנים ארוכות, השתמשו אנשי המקצוע בתחום ההדברה, בחומרי הדברה סינטטיים כימיים. חומרים אלו אכן נתנו מענה מיידי לכל הקשור לבעיות של חרקים ומזיקים אבל מענה זה, כלל חשיפה מסוכנת ופגיעה בבריאות של האדם,ושל בעלי החיים. אנשים החשופים באופן קבוע לחומרי הדברה כימיים, המערכת החיסונית שלהם עלולה להיפגע, וישנם מקרים של מחלות קשות. היום יש את האפשרות בחירה. לבחור בחברת הדברה המשתמשת בחומרי הדברה ירוקים. חומרים שהם לא רעילים ולא מסוכנים, המסוגלים להרחיק מזיקים.

מהי הדברה ירוקה, הדברה אקולוגיתההדברה הירוקה, או ההדברה האקולוגית, לא עושה שימוש בחומרים כימיים. החברה משתמשת בחומרים המבוססים על חומרים מן הטבע, שהם עם רעילות מאוד נמוכה, וכך הם מפחיתים, את סיכוי הפגיעה בבני אדם ובבעלי חיים. האפקטיביות של חומרי הדברה ירוקים באים לידי ביטוי בכמה מישורים: ראשית, השימוש בחומרי הדברה ירוקים מפחיתים את הנזק באיכות הסביבה, החומרים שלהם מתפרקים מהר. שנית, השימוש בחומרי הדברה ירוקים, מורידים את הסיכוי לפגיעה בבני אדם. ידוע שחשיפה של חומרים כימיים, מאוד מסוכנת לילדים

הזמנת עבודת הדברה בעת פינוי דירותבעת מעבר לדירה חדשה, אנו מזמינים שירות של חברת פינוי דירות. עליכם לדעת כי חברות מקצועיות בתחום פינוי דירה נותנת מגוון שירותים נוספים כמו ניקיון הדירה הכולל חיטוי והדברה. מומלץ לקחת חברה הנותנת גם שירות זה ובכך לחסוך בזמן וכסף, בהבאת, שתי חברות נפרדות. ישנם הרבה חברות מקצועיות, הנותנות שירותי הדברה אקולוגיים וירוקים. את ההדברה ניתן לעשות בבית, בחצר , בכל שטח או חלל בבית שלכם. לאחר פעולת הדברה ירוקה, אין צורך, כמו בהדברה כימית, לחכות כדי להיכנס לדירה.
מהם המקרים בהם כדאי להיעזר בחברה לשירותי הדברה ירוקה
מקרים בהם כדאי לכם לפנות לחברה להדברה ירוקה: בעיית יונים או בעיית עטלפים. הרחקה של חולדות ועכברים, הרחקה של חרקים. חברה מקצועית להדברה תדע לתת פתרונות בעבור כל סוג של מזיקים. זכרו, כאשר אתם נעזרים בחברה ירוקה, אתם גם עוזרים בשמירה על איכות סביבה נקייה וטובה.


מאמרים | קישורים | שת"פ