לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בשנים האחרונות עלתה המודעות בכל הקשור לשימור איכות הסביבה שלנו. אנו ממחזרים יותר, מקפידים על סוגי הפרדת פסולת, נמנעים לזרוק שקיות בשטח ונוקטים, בפעילות לשימור, איכות הסביבה. כחלק משימור איכות הסביבה החלה לפעול בתחום ההדברה כנגד מזיקים וחרקים, הדברה אקולוגית, המשתמשת בחומרים טבעיים ללא סוגי רעלים. חומרי ההדברה הטבעיים מופקים מצמחים. העיקרון שעומד מאחורי ההדברה האקולוגית, מדבר על הרחקת המזיקים מסביבת הבית שלנו, ולא על הרעלתם.

מהי יעילותה של הדברה אקולוגית נכונהבהדברה האקולוגית, אין שימוש בחומרים רעילים. אי שימוש בחומרים רעילים שומרים על הבריאות הסביבתית שלנו, של החיות והצמחים. בעת הדברה כימית, ישנה סכנת חשיפה לחומרים מסוכנים,העלולים לעלות לנו,בבריאות שלנו. ההדברה יעילה מאוד כי היא  מסתמכת, על אמצעים שידחו את המזיקים מהשטח שלנו. הדברה אורגנית היא חסרת ריח, לא צריך להכין את הבית לפני, כמו כיסוי שטחים, כיסוי מזון, ואין את הצורך של לפנות את הבית לעשרים וארבע שעות לפחות.

תחום ההדברה בעבור פינוי דירותבעת מעבר לדירה חדשה, עלינו להכין אותה למגורים, לפני הכנסת וסידור התכולה. הכנת הדירה באה לידי ביטוי בשיפוצים, ניקוי הדירה, חיטוי והדברה. אנו רוצים להיכנס לדירה שתהייה נקייה מחרקים ומזיקים ותהייה מוכנה להרחקת מזיקים עתידיים. תחום ההדברה היום מדבר על שימוש בהדברה אורגנית נטולת חומרים כימיקלים. הדברה זו לא מהווה סיכון בני אדם לחשיפה של חומרים רעילים שלעיתים, רואים את ההשפעה רק לאחר שנים רבות וזה יכול להיות מאוחר..

מהי חברת הדברה אקולוגית מקצועיתבבואכם לבחור בחברת הדברה אקולוגית, עליכם לבדוק מספר אלמנטים חשובים כמו: יש לוודא שאכן מדובר בחברה מקצועית, שעל החומרים שלה רשום שהחומר מיועד למדבירים בלבד, בקשו מחברת ההדברה רישיון עבודה בתוקף של המשרד לאיכות הסביבה, יש לוודא כי המדביר עובד עם מסכה. מומלץ להיעזר בחברת הדברה שמכרים שלכם עבדו איתה והיו מרוצים, חברת הדברה עם ניסיון, מוניטין ואמינות. בבתים בהם יש תינוקות וילדים קטנים, מומלץ להיעזר רק בשרות של חברת הדברה אקולוגית.

 


מאמרים | קישורים | שת"פ