לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


המילה אקולוגי באה במשמעות של הסביבה הטבעית, איכות הסביבה ושמירת איכות הסביבה. הדברה אקולוגית כשמה כן היא, מטרתה לעשות הדברה בביתכם, בצורה הכי טבעית ותורמת לסביבה שניתן להשיג. הדברה זו, תסלק מביתכם את החרקים והג'וקים המציקים, ובכל זאת לא תפגום באיכות הסביבה, לא תצטרכו לברוח מהבית כדי לחפש אוויר במשך שבועיים, לא תצרכו לפחד לפתוח את המזגן ושיצאו משם תיקנים (יש גם כאלה), וכל זאת בלי לפגוע בטבע, בבעלי החיים האחרים (שהם לא חרקים) וספק לעצמכם תקופה ארוכה ורגועה בלי מזיקים.

אם יש לי חרקים, אני ארסס עליהם K300.

בכל זאת, גם שימוש כזה זאת אפשרות להיפטר ממזיקים בביתכם. אך שימו לב שהדברה היא פתרון הרבה יותר מוצלח לטווח הארוך, אם אתם לא אוהבים להיות מופתעים מיצורים שקופצים עליכם בלילות מהקירות ומהחלונות, מומלץ מאוד לבצע הדברה אקולוגית או הדברה מסוג אחר, אשר יספקו לכם את הרוגע הזה לאורך זמן ואת היכולת לא להתנועע באמצע הלילה עם כפכף ולרדוף אחרי ג'וקים, אין ספק שהרוב היו מעדיפים לעשות משהו אחר.

מה ההבדל, יש הרבה סוגי הדברות, ירוקה, אורגנית, לא חסר.

בשורה התחתונה כל סוגי ההדברות הן אותו דבר, הדבר העיקרי הוא לבחור בחברה טובה שמביאה לכם את החומרים הטבעיים ביותר, היא יכולה להיקרא הדברה אקולוגית, הדברה ירוקה, וגם 'הדברה שחורה' וזה לא ישנה, הדבר העיקרי הוא להשתמש בחומרים טבעיים כמה שיותר, שלא יפגעו בטבע, שלא יפגעו בנשימה שלכם ושל בעלי החיים שיש לכם. וכמובן הדבר העיקרי, שהחומרים האלה יצליחו לסלק את המזיקים מביתכם לתקופה ארוכה ונוחה.

יאללה, אני מדביר

תזמינו מדביר, תוודאו את החברה ותבדקו המלצות, הדברה אקולוגית תמשיך להיות מומלצת בגלל השם, ריכוז באיכות הסביבה והתמקדות בטבע שלנו, אשר חשוב מאוד לשמור עליו כמו שהוא ולא להרוס אותו עם חומרים הרסניים ופוגעניים. שימו לב לוודא ולבדוק את החומרים המומלצים גם אם אתם מחליטים לבצע ריסוס קטן בביתכם, אל תקלו ראש בעיניין הריסוס, מדובר גם בחיים שלכם וגם בחיים של המזיקים


מאמרים | קישורים | שת"פ