לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אוטוטו נגמר החורף, העננים יתפזרו, השמש תזרח, ואיתה יגיעו גם החרקים והמזיקים. מרבית האנשים, רק לשמע המילים ג'וקים מקבלים חלחלה חריפה בעמקי נשמתם, ומתחננים להחליף נושא. העניין עם ג'וקים הוא, שזה לא משנה כמה נקווה ונייחל שהקיץ הזה הם לא יגיעו, הם בסופו של דבר יגיעו, יראו את פניהם, ויעשו את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, להגעיל ולהפחיד אותנו. דמיינו את עצמכם, יורדים באמצע לילה קייצי, יחפים, למטבח הבית לשתות מים. לפתע עומד מולכם ג'וק חום וגדול. אתם נועלים עליו את מבטכם, והוא מתחיל לרוץ אחורה, נעצר, מזיז את המחושים ומתחיל בריצת אמוק לכיוונכם. זהו. זה לא משנה איך ייגמר הסיפור הזה, מאותו הרגע, כל קליפת גרעין, כל חרוז, כל כתם קטן על הרצפה, יקפיץ אתכם במחשבה שזה ג'וק. אפילו המרקם הנקודתי של שיש למטבח עלול לגרום לכם את ההרגשה שג'וק מסתובב לכם על השיש. עשו לעצמכם טובה, וחסכו לעצמכם טראומות מסוג זה, שיכולות ללוות אתכם לאורך כל חייכם, והזמינו הדברה מקצועית.

מדבירים ביתיים לחוד, ומדבירים מקצועיים לחוד

ניתן כמובן לקנות מוצרי הדברה בסופרמרקט השכונתי. אין בהם שום פסול, ולאמיתו של דבר הם מאוד שימושיים במצבי חירום, אבל צריך להבין דבר אחד. עוצמתם של מדבירים אלה כמעט ואינה קיימת, לעומת עוצמת המדבירים שבהם משתמשים אנשי הדברה מקצועיים. חומרים אלה כל כך מרוכזים ורעילים עד כי השימוש בהם דורש אישור של המשרד להגנת הסביבה. מדביר מקצועי יגיע לביתכם, הוא כבר מכיר את כל הפינות שבהם יכולים הג'וקים להתחבא, את המעברים שבהם הם אוהבים לעבור, ואת הנקודות שדרכן הם נכנסים אל הבית מלכתחילה. בתהליך קצר ומהיר הוא ירסס את כל הבית, ויעטוף אותו בשכבת מגן שתשמור על בית נקי מג'וקים למשך קיץ שלם.

ישנה כמובן חשיבות לצורה בה מרססים, צריך לדעת היכן וכיצד לרסס על מנת שחומר הריסוס לא יעלם מייד עם שטיפת הרצפה הראשונה. בדיוק מכל הסיבות האלה, כדאי להזמין איש מקצוע שיעשה עבורכם את העבודה, ויעניק לכם ראש שקט לקיץ כולו.

מאמר זה מוגן על פי עו"ד זכויות יוצרים. אין להעתיק או לשכפל.מאמרים | קישורים | שת"פ