לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הדברת מזיקים היא הכרח בל יגונה. רבים זקוקים לה בתקופות שונות, כאשר ניכרת נוכחותם וניכר נזקם של מזיקים. רובם ככולם מסתייעים בה כשירות מונע.

הדברה ידידותית לסביבה היא הדברה שאינה מסוכנת לבני אדם, אינה מזהמת או מרעילה את מקורות השימוש שלהם ואינה פוגעת באיכות החיים.  הדברה אקולוגית ואורגנית היא הדברה שלא נעשה בה כל שימוש שהוא ברעלים. אחד האמצעים הרווחים בשימושה של הדברה זו הן מלכודות פורמונים ידידותיות לסביבה. הן מושכות מזיקים שונים, לרבות תיקנים.

הדברה ידידותית משקפת ומבטאת את הרצון ואת המאמץ לשמור על איכות הסביבה  וביטחון האנשים בה. מדביר מקצועי הנוקט בשיטותיה של הדברה אקולוגית ירוקה וידידותית ומשתמש בחומרי הדברה ייעודיים, איכותיים ובטיחותיים, נושאי תן תקן מחמיר, ייעץ לכם על אודות אמצעי ההדברה האפקטיבי ביותר להדברת סוג המזיק או המזיקים שממנו או מהם אתם סובלים.

חלק הארי של אמצעי ההדברה האקולוגית וחומריה הם חומרים נטולי ריח, חלקם שקופים ובלתי נראים. הדברה באמצעות ג'ל היא פתרון טוב עבור מי שרוצה או נדרש לשהות ממושכת בבית. שימוש בג'ל רווח, בין השאר, במסעדות, בבתי חולים ובמוסדות ציבור שונים שאנשים רבים שוהים בהם מדי יום.

בין איכות לבריאותיש קשר ישיר והדוק בין שמירה על איכות הסביבה, ניקיונה וההיגיינה שלה, ובין בריאותם של בני אדם החיים בה. הפנמה והטמעה של הרגלי ניקיון, כגון אי-השארת שאריות מזון, ניקוי תכוף של הבית וסביבתו, ניכוש עשבייה שוטה ועוד הן פעולות חיוניות והכרחיות אשר עשויה להיות להן השפעה רבה במניעת הופעתם של מזיקים שונים.  חשוב לציין, כי לפני ביצוע הדברה מונעת, ניתן למנוע הופעת מזיקים שונים על ידי שמירה מתמדת על ניקיון והיגיינה. 

הדברה ידידותית היא גם הדברה בטיחותית. חומרים טבעיים נטולי כימיקלים רעילים, מנטרלים כל פוטנציאל של סיכון גם בחשיפה אל חומרים אלה.יתר על כן- החומרים המשמים לצורך הדברה אקולוגית אינם פוגעים בחרקים המועילים לאדם ואינם גורמים להם כל נזק.

יצירת תנאים של ניקיון והיגיינה הם אחד האויבים הגדולים של המזיקים . קל ופשוט לאסוף שאריות מזון, לאטום פתחים וסדקים, לשמור על יובש (רטיבות גורמת כמעט בהכרח לעובש, המהווה מצע להיווצרות מזיקים ולריבויים הטבעי).

להדברה אקולוגית יש צד שני: כאשר אתם מדשנים ומעשירים את גינתכם בחומרים אורגניים, הגינה המועשרת בהם מושכת אליה חרקים טובים ומועילים לאדם הנלחמים במזיקים הרעים וה... מזיקים.

האפקט והאפקטיביות של הדברה אקולוגית, ירוקה וידידותית, הם רבים וממושכים. על מנת ליהנות מהיתרונות הרבים הגלומים בה, רצוי ליצור קשר עם מדביר מקצועי המאומן ומיומן בשימוש בשיטות ובחומרים של הדברה ירוקה.

הקפדה על הדברה תקופתית כחלק מהמאמץ המתמיד לשמור על ניקיון הסביבה ועל איכותה, כמוה כהקפדה על עשיית כל הדברים התורמים לשמירה על הבריאות ואף על שיפורה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ