לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
אם יצא לכם להיתקל בפירורים שחורים קטנים בכל מיני פינות מוזרות בבית, ממש לא כדאי להכניס לפה ולבדוק אם זו עוגת שוקולד, אני יכולה להבטיח לכם שלא. יותר סביר לדאבונכם שמדובר בצואה של עכברים או חולדות. לא סימפטי, בכלל לא. מה עושים? מתחילים לחפש חברה שעוסקת בתחום של פינוי ירושות מקצועי ופינוי בתים? עדיין לא. אפשר גם אפשר להיפטר מהמזיקים. יותר נכון לחפש באינטרנט טלפון של הדברה מקצועית, לסלק את המזיקים מהבית ולאפשר לכם להמשיך בחייכם בבית שלכם. עוד אין סיבה אמיתית למסור את הבית לידי הפולשים הלא רצויים.
 

למה לא מומלץ להשתמש בחומרים לא ידידותיים לסביבה?

בעבר הדרך היחידה להיפטר מחולדות היתה באמצעות רעל עכברים. אבל מי רוצה שיפזרו לו רעל בבית? בטח לא אם יש לכם ילדים קטנים שזוחלים על הרצפה ומכניסים כל דבר לפה. זו ממש סכנה אמיתית. וגם אם תדאגו להתפנות מהבית לפני ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים, מי רוצה לפגוש במקרה בחולדה מתה באמצע הבית? ועוד יותר גרוע הוא אם לא תמצאו את החולדה המתה. הן לא כל כך גדולות ובקלות יכולות להימצא בתוך סדקים שבקיר או בבוידם. הריח הנורא ילווה אתכם, ואת הגופה לא תמצאו.
 

האם ניתן להדביר חולדות באופן ידידותי לסביבה?

מסתבר שכן. הדברה מבוססת על חומרים טבעיים ולא כימיקלים כבר קיימת במגוון תחומי הדברה. עכשיו אפשר למצוא סוג כזה של הדברה ירוקה גם נגד חולדות ועכברים. יש מגוון שיטות בהתאם לפירוט הבא:
  1. מלכודות – אולי לא סימפטי, אבל יעיל ומזיק רק לחולדה ולא לסביבה.
  2. הדברה אלקטרונית – מדובר עם פיתוח של מגשיר שיוצר רעש בתדר בלתי נסבל לחולדה. תדר שאנחנו בני האדם לא מסוגלים לשמוע. הרעש כל כך קשה לחולדות, שהן פשוט בורחות.
  3. הדברה ביולוגית – משתמשת בכוחות הטבע. חתול בבית יפתור את הבעיה. לא סתם בסרטים המצוירים האויב המושבע של העכברים הוא יתול, זה אכן לקוח מהמציאות. חתולים ישמחו להפחיד את החולדות ובמידת הצורך להביא לכם תשורה בדמות חולדה מתה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ