לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בשנות האלפיים, נכנסו לשימוש שיטות הדברה שמטרתן העיקרית הינה לפגוע במזיקים ולמנוע את התרבותם בביתנו או בחצר ביתנו. אך החומרים מהן עשויה הדברה אינם מזיקים לבריאותנו, כמו בעבר, פעם לפני שהגיעה שיטת ההדברה הירוקה,  היו נוהגים לבצע פינוי דירה על מנת שבני הבית לא ישאפו רעלים כתוצאה משימוש עם חומרי הדברה שהיו מסוכנים ,ואפילו היו מרוקנים את ארונות המטבח על מנת שכלי הבית והאוכל לא יקבלו את הרעל המסוכן ממנו היו עשויים חומרי ההדברה.  ההדברה נחשבת למסוכנת במידה ויש בה רעלים, כי ההשלכות הם הרבה יותר גדולות מאשר על סביבתנו הקרובה. הרעלים הללו, חלחלו אף במי התהום והרעילו אותם. היום, כשהמודעות של סביבה ירוקה חדרה אלינו, כולם מעוניינים לבצע הדברה ירוקה שאינה מזיקה לנו ולסביבה.
כיצד תימנעו את הצורך בהדברה?
הדברה ירוקה כרוכה קודם כל במניעה של הצורך בהדברה, השמירה הקפדנית על ניקיון הבית, אטימה טובה של מכלים שיש בהם מזון, סילוק מפגעים תברואתיים כמו מים עומדים, ביוב או אשפה גלויה, כל אלה יכולים למנוע את הצורך בהדברה.  השיטות הנוספות בהדברה ירוקה כוללות גם פיתוח גנטי של צמחים שעמידים בפני מזיקים ואין להם צורך בריסוס. גם ריסוס אלקטרוני הוא מקובל ביותר ואין בו שום חומרים מיותרים הקשורים אל הדברה שיכולים לסכן את הבריאות. גם מניעה ע" רשתות נגד חרקים או מתקנים נגד יונים יכולים לעזור במניעה של הדברה. ברגע שתרצו או תזדקקו להדברה ביתית, כדאי כי תעשו הדברה ירוקה על מנת למנוע נזק בריאותי.
כדאי לבדוק מי החברה במדבירה
ברגע שהזמנתם חברת הדברה ,כדאי כי תבדקו אם החברה היא מקצועית ובעלת רישיון לעסוק בתחום ההדברה. החברה אמורה להיות חברה מורשה, והחומרים הם בטיחותיים ומאושרים. תוכלו למצוא באינטרנט חברות הדברה וגם אם תיכנסו לפורומים של חברת הדברה שראיתם ,תוכלו לראות חוות דעת של לקוחות המרוצים מאותה החברה. מיותר לציין, כי אין צורך כיום לבצע פינוי דירה כשאתם מזמינים חברת הדברה שתבצע לכם הדברה.


מאמרים | קישורים | שת"פ