לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


יש חקלאים וגננים רבים שמשתמשים בחומרי הדברה כימיים כי כך הם רגילים וזה מה שהם מכירים, אך רובם לא מודעים או מכחישים את הנזק שהם גורמים עם חומרי הדברה אלה לבריאותם, לבריאות משפחתם ולטבע סביבם. מה גם שחומרי הדברה כימיים חלקם כבר לא אפקטיביים. יש בעולם יותר מאלף סוגי מזיקים שונים אשר פוגעים בגידולים שלנו ובגינות שלנו. כמעט מחצית מהם כבר עמידים לכול חומרי הריסוס הכימיים הישנים. אז למה לפזר רעלים בשדות ובגינות אם זה לא אפקטיבי ורק מרעיל את הסביבה?

הדברה ירוקה אפקטיבית ומוגנת

זה הזמן לעבור אל הדברה ירוקה, שהיא אפקטיבית ובטוחה. הדברה ירוקה אינה מסכנת את בריאותכם או את עולמנו. כול חקלאי יודע כי פעולת הדברה בחומרים כימיים ישנים מתגלה כלא אפקטיבית ונדרשת בשל כך הדברה כימית כבדה המבוצעת לעתים קרובות כדי להשיג תוצאות וגם כך רובה של ההדברה הכימית כבר פחות אפקטיבית. בכול פעם שאתם מבצעים הדברה בשדה או בגינה שלכם אתם פשוט מרעילים את עצמכם ואת הסביבה! לא כדאי לחכות לבשורות איוב מהרופא. כדאי עוד היום לעבור אל הדברה ירוקה ולחסוך כסף, לעבור להדברה אפקטיבית וטבעית יותר ולשמור על בריאותכם.

שמירה על סביבתנו הטבעית

הדברה כימית ישנה הורגת ומחסלת כול שנה בעולם כמעט 100,000 זנים של צמחים ובעלי חיים שההדברה בכלל לא הייתה מיועדת להם, הדברה כימית ישנה מרעילה את המים שלנו, עוברת ליבולים ומגיעה לבתים וכך החומרים הרעילים מגיעים לכול בית ולכול מקום. הגיע הזמן להפסיק להרעיל את הסביבה ואת עצמכם ולעבור אל הדברה ירוקה. לא רק בעלי שדות חקלאיים נעזרים היום בהדברה ירוקה. יש היום מגמה של חקלאות אורבנית. אנשים רבים מגדלים על גגות, על מרפסות בגינות ובחללים שונים בעיר גידולים אורגנים אמתיים ורוכשים עבורם הדברה ירוקה. כך דירות להשכרה ששוכרים אותם צעירים הופכות לאתרי גידול ירקות. ממש בתוך דירות להשכרה יש ערוגות במרפסות ובגגות. כך גם בעיר וגם בכפר מבינים כי אין להלחם ולהרעיל את הטבע אלא לקחת מתוך הטבע את החומרים הטבעיים שלו נגד המזיקים כלומר להשתמש לחיסול המזיקים באויבים הטבעים שלהמזיקים מהטבע או בחומרים טבעים שלא מרעילים ולא פוגעים בסביבה ובאדם.

 מאמרים | קישורים | שת"פ