לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הדברה ירוקה – בטוח שבחרתם אקולוגי

שימוש בחומרים טבעיים לביצוע הדברת מזיקים שונים מאפשר להעניק לביתנו הגנה מקסימלית כנגד פולשים שונים מבלי לסכן לרגע את דיירי הבית, חיות המחמד הנמצאות בו ואת העולם בו אנו חיים מחומרים כימיים. הדברה ירוקה הינה שיטת הדברה ייחודית במסגרתה מבוצע שימוש בחומרי הדברה אקולוגיים המופקים מחומרים טבעיים, ובאמצעות מלכודות ללכידת מכרסמים ומזיקים שונים ולהרחיקם מסביבת המגורים או העבודה.

תהליך ההדברה כולל שימוש בחומרי הדברה אקלוגיים המתבססים על תמצית המופקת מפרח החרצית, חומרי ההדברה מגיעים בצורת ג'ל חסר צבע וריח ומונחים במקומות אסטרטגיים במבנה על ידי מדביר מוסמך ומקצועי הנמצא בפיקוח של משרד הבריאות ולכן הוא מבצע שימוש אך ורק בחומרים המאושרים לשימוש ובעלי תו תקן.

חומר הפרתירואיד הינו חומר טבעי לחלוטין, חומרי ההדברה האורגניים אינם מכילים חומרים כימיים ולכן הם חסרי ריח.

הדברה ירוקה באמצעות מלכודות מכרסמים ומזיקים

הדברה ירוקה נותנת מענה מצוין גם לאלו המעוניינים למנוע את כניסתם של החומרים הכימיים לביתם וגם בעבור אלו שמעוניינים בפתרון הומניטרי לבעיות המזיקים בביתם. אחד הפתרונות המובילים בתחום הוא לכידת כלל המזיקים הגדולים (עכברים, תיקנים וזבובים) באמצעות מלכודות ייחודיות, שאינן פוגעות בהם אלא רק מרחיקות אותם מסביבתנו.

מלכודות אלו דומות מאד למלכודות הזבובים המוכרות לנו מבריכות השחייה, מדובר על מלכודות גליליות בעלות כניסה חד כיוונית בעבורם. בתוך הגליל יימצאו הורמונים וחומרי נוספים בעלי ריח המושך את המזיקים אל המלכודת ואנו נדרשים אך ורק לפנותם אחת לתקופה.

הדברה ירוקה באמצעות חומרי הדברה אורגניים
חומרי ההדברה האורגניים מתבססים על ג'ל ייחודי המורכב מתמציות צמחים והורמונים שונים, חומרים אלו דוחים את המזיקים ומונעים מהם להתקרב למקור הריח, כך שפיזור הג'ל במקומות הנכונים יאפשר הגנה מלאה של ביתנו מפני המזיקים השונים.

הג'ל האקולוגי איננו מכיל בתוכו חומרים כימיים מכל סוג ולכן איננו מסוכן בריאותית לאיש מדיירי הבית, החומר מתפרק לאיתו ואף נדבק לגופם של התיקנים השונים ונלקח עימם למקום מושבם ובכך מרחיק אותם בצורה אפקטיבית ויעילה מכל מקום בו האם נמצאים בסביבתנו.

הדברה ירוקה כבר אמרנו?

הדברה ירוקה איננה רק טרנד חדש אלא דרך להתמודד בצורה אקולוגית ובטוחה עם כלל בעיות המכרסמים, התיקנים ושאר המזיקים הנמצאים בסביבתכם הקרובה, וזאת מבלי לבצע שימוש בחומרי הדברה כימיים העלולים להוות סכנה בריאותית של ממש אם השימוש בהם נעשה על ידי מדביר שאיננו מקצועי ומוסמך, והחומרים בהם הוא משתמש אינם נמצאים בפיקוח של משרד הבריאות, ללא תו תקן ומבלי שיהיו בתוקף.
 


מאמרים | קישורים | שת"פ