לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אם ההורים שלך שהו בשנים האחרונות של החיים שלהם בבית אבות או בדיוק מוגן ולאחרונה הם נפטרו, אין ספק שאתה הוא זה שאחראי על הדירה שהם השאירו בלכתם. הדירה בדרך כלל עוברת בירושה לילדים, כי רוב ההורים מחליטים על כך וחותמים על כך בצוואה שלהם, ולכן ברור שלמרות האובדן הגדול, קיבלת גם מתנה מאוד יפה. יחד עם זאת, ולמרות שמדובר על מתנה כל כך יפה, שהיא גם למעשה עזרה כלכלית לא קטנה, אתה צריך להבין שמדובר על אחריות גדולה, כי מעכשיו אתה הוא הבעלים של הדירה. אתה גם צריך להחליט מה אתה רוצה לעשות עם הדירה הזו, ואתה גם צריך לשפץ אותה ולהחזיר אותה למצב שנעים להיכנס אליה אחרי שנים רבות של הזנחה ואחרי שנים שבהן איש לא גר בה.

פנה את הדירה ודאג לניקיון שלה


ראשית, כדאי לך להזמין שירות של פינוי ירושה, כי הרי אין לך מה לעשות עם החפצים שההורים שלך השאירו בלכתם, ושנית, התחל לדאוג לניקיון של הדירה. אין ספק שבדירות ירושה שעמדו סגורות במשך הרבה מאוד שנים אנחנו נוהגים למצוא הרבה מאוד חיות ומזיקים, ולכן אחד מהדברים הראשונים שאתה צריך לעשות אחרי הזמנת שירותי הפינוי, זה הזמנה של שירותי הדברה. אין לזה בכלל משמעות לנושא של מה תבחר לעשות עם הדירה, כי בין אם אתה מוכר אותה או משכיר אותה, ואפילו אם אתה עובר לגור בה בעצמך, אתה חייב לנקות אותה ואתה חייב לדאוג לכך שלא יהיו בה מזיקים וג'וקים למיניהם, ואת זה תוכל להשיג על ידי שירותי הדברה טובים.

אקולוגי זה טוב


אם תתחיל לחפש אונליין אחר חברות שנותנות שירותים בתחומי ההדברה הרבים, אתה תראה שיש אופציה גם לשירותי הדברה אקולוגית, ובפירוש כדאי לך לחשוב על כך שעל אופציה. ההדברה האקולוגית לא פוגעת בכדור הארץ והיא גם הרבה יותר בריאה לך ולכל מי שיצטרף לנשום את החומרים הללו, ואין ספק שהיא עובדת בצורה טובה. היא חזקה מספיק כדי לסלק את המזיקים מדירת הירושה שלך. 


מאמרים | קישורים | שת"פ