לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לנצל את דירת הירושה שההורים העבירו לנו זה בפירוש אחד מהדברים שלהם ההורים שלנו ציפו כאשר הם החליטו להוריש לנו את הדירה. רוב ההורים, לקראת פטירתם, מחליטים לתת לילדים שלהם את הדירות שהיו ברשותן, כי הם רוצים לשמח את הילדים ולעזור להם מבחינה כלכלית. לכן, אם גם את קיבלת דירה בירושה ואת חושבת מה לעשות איתה, את יכולה להיות בטוחה שהדבר היחיד שההורים שלך התכוונו זה לשמח אותך, ואת יכולה להרגיש חופשייה לחלוטין גם למכור את הדירה. מה שכן, את צריכה להבין שבכל דרך שבה תבחרי יהיה עלייך להשקיע מעט בדירה הזו, כי אם ההורים שלך לא גרו בה בשנים האחרונות, סביר להניח שהיא מוזנחת ושיש כמה פעולות שאת יכולה לעשות כדי להחיות אותה מעט.

הפעולות הבסיסיות ביותר


לפני שתפרסמי את דבר מכירת הדירה או את ההשכרה שלה, את צריכה להיכנס אל הדירה ולראות מה המצב בה. בהרבה דירות ירושה יש צורך להזמין, לפני הכול שירות של הדברה וגם שירות של פינוי ירושות. את שירותי ההדברה את צריכה להזמין כי בדירות שהיו סגורות במשך הרבה זמן יש הרבה זוהמה ולכלכוך, ואין ספק שזה בית גידול מעולה לחרקים ומזיקים שונים. את השירות של פינוי תכולת הדירה תצטרכי להזמין כי אי אפשר להשכיר דירה שמלאה בחפצים של אנשים שהלכו לעולמם, ואין סיכוי שתצליחי לפנות את הדירה לבד מכל החפצים שיש בה.

חברה שנותנת שירות טוב


כאשר מדובר על הזמנת שירותים של הדברה, כמו גם כאשר מדובר על הזמנת שירותים של פינוי תכולת דירה, עדיף לבדוק היטב איזו חברה מזמינים. כדאי לך להזמין הדברה שהיא אקולוגית, כי למה לך לפגוע בכדור הארץ אם אפשר לעשות את זה בדרך בריאה יותר? ההדברה האקולוגית היא בהחלט מספיק חזקה כדי לסלק מדירת הירושה שלך את כל החיות שהתנחלו בה בשנים האחרונות, ואחרי שתתבצע ההדברה המעולה, תוכלי להתחיל להביא אליה אנשים. תוכלי למכור את הדירה או להשכיר אותה רק אחרי שהיא תעבור השקעה של פינוי והדברה טובה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ