לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אנו לפעמים מגיעים למצב שאנו חייבים להזמין שירותי הדברה לביתנו, נמלים, ג'וקים ויתושים מגיעים אלינו בקיץ והברירה היחידה הנותרת בידנו היא להזמין חברת הדברה. קש לחיות יחד עם חרקים ומזיקים בבית ההרגשה של ניקיון אינה שלמה כשיש מזיקים בבית, רצוי על מנת לא להגיע למצב הזה, פשוט להזמין מדי שנה חברת הדברה שתבצע לנו הדברה יסודית על מנת שלא נצטרך לחלוק את דירתנו עם דיירים לא רצויים שמזיקים לבריאותנו... בכל קיץ אם מבצע הדברה נגד ג'וקים נשאר עם בית נקי ממזיקים. ההיגיינה אינה מושלמת אם לא נבצע הדברה יסודית. בקיץ במיוחד בקיץ של ישראל חרקים ומזיקים האוהבים חום נוהגים לחור לבתים על מנת למצוא מקורות מזון. עוד הדברה שהיא בתי נמנעת הרבה פעמים זה הדברה נגד מכרסמים, אלה פוקדים לרוב בתים פרטיים ומגיעים ממקורות הביוב הנמצאים בסמוך לביתנו.

האם כדאי להשתמש בהדברה של חברת ניקיון?


 כל אחד מגיע עם ידע מהתחום שלו, לכן כשם שחברת הדברה אינה מבצעת גם ניקיון, לא כדאי כי נשתמש בהדברה מטעם חברת הניקיון... הדברה  הינו תחום מורכב והתעסקות עם רעלים מחייבת ברישיון מיוחד, לא כדאי כי נסמוך על ההדברה של חברות הניקיון כי הן אינן יכולות לקחת את האחריות המלאה על ביצוע ההדברה והשלכותיה. חברת הדברה יודעת באילו חומרים להשתמש והיכן לפזר אותם היא אף בקיאה בכמות הנכונה לפי גודל הבית והדירה. לחברת הדברה יש את הרישיון המתאים מטעם המשרד לאיכות הסביבה  על מנת לעסוק במקצוע זה.

היתרונות בשימוש בהדברה ירוקה


 הדברה ירוקה היא הפתרון המושלם היום עבור כולנו, אנשים מתרחקים מרעלים העשויים מחומרים כימיים ועוברים אל הדברה ירוקה. ההדברה היא ידידותי לסביבה ובבית בו יש ילדים ותינוקות המתגלגלים על הדשא והריאות שלהם עדינות, עדיף כי לא ינשמו חומרים רעילים שיגרמו להם נזק בריאותי חמור בהמשך. יש גם הדברה נגד ג'וקים העשוי מחומרים אורגניים והיא יעילה ביותר אך אינה מזיקה לסביבה, החומרים הם יותר יקרים אך אנו מוכנים תמיד לשלם יותר למען בריאותנו.


מאמרים | קישורים | שת"פ