לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


רבות נאמר על הג'וקים שפוקדים את ביתנו בעונת הקיץ החמה. כולנו לא אוהבים אותם, חלקנו מפחדים מהם או סתם נגעלים מהם אך מה שבטוח הוא כי כל מי שרואה בביתו ג'וק יודע שיש לו בעיה שעליו לפתור אותה מן היסוד. נכון שניתן לרסס ולחשוב שהבעיה מאחורינו, אולם אם נחשוב כך, רק נחמיר את הביעה. למעשה, ככל שנקדים לטפל בבעיה, כך ניטיב לפתור אותה. כמו כל דבר בחיים אי התמודדות במקרה של ג'וקים ובכלל משמעה החמרת הבעיה ולכם יש ךטכס עצה בהקדם.
למה הם שורדים?
ראשית חשוב לדעת כי לג'וקים יכולת הישרדות גובהה במיוחד בעיקר בשל אהבתם הרבה לחושך. הם יכולים לשהות בצינורות, כורכים, מרזבים, וחללים אטומים במשך זמן רב מבלי לראות אור יום. בשעות הלילה הם חשים בטוחים דיים להסתובב ולתור את הבית ולכם אם ראיתם ג'וק באור יום דעו שיש לכם בעיה שלך ג'וקים חזקים במיוחד שחשים ביטחון רב ולכם כדאי לטפל בבעיה בהקדם. כדי לטפל בבעיה של ג'וקים בבית יש לפעול בכמה מישורים, וזאת במטרה להשיג תוצאות טובות.
מומחים
ראשית חשוב להזמין הדברה מקצועית שמתמחה בביצוע הדברת ג'וקים. הדברה מקצועית היא חשובה משום שהמדביר יסביר לכם אילו ליקויים יש לתקן בבית כדי להתגבר על הבעיה. סתימת סדקים ואיטום מוצלח יכולים למנוע את הישנות הבעיה בעתיד ולכן יש להקפיד ולבצע את מה שהמליץ המדביר. מלבד הדברת ג'וקים חשוב לבצע כמה פעולות פשוטות שיכולות למנוע את הישנות הבעיה, לתרום להצלחת התהליך של הדברה וכמובן לשפר את איכות החיים בבית.
ניקיון
שמירה על ניקיון היא חשובה תמיד במקרה של נוכחות של ג'וקים היא חשובה מאין כמוה. אל תשאירו כלים מלוכלכים בכיור בשעות הלילה, רוקנו את פח האשפה באופן תדיר והימנעו מלהניח אותו מתחת לכיור המטבח. את ארונות הספרים שלכם שמכילים כמות רבה של עמילן רוקנו ואווררו מידי פעם משום שג'וקים ידועים כחובבי עמילן מושבעים. שמירה על היגיינה וניקיון בבית יכולים למנוע מהג'וקים שלוב לביתכם ויתרמו להצלחה של כל תהליך הדברה. בנוסף, ניתן להזמין שירותי הדברה כמניעה אחת שלנה לקראת עונת הקיץ. 


מאמרים | קישורים | שת"פ