לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


נסו להיזכר במפגשי העבר שלכם עם אותם מזיקים ערמומיים הנקראים ג'וקים. כל אחד מאיתנו מחזיק לפחות בשניים שלושה זכרונות טראומטיים על חוויות שהיינו מעדיפים לשכוח עם אותם יצורים חומים וזריזים שממררים לנו את חיינו בכל קיץ מחדש. העניין עם ג'וקים הוא שמספיק אחד קטן כדי להרוס לנו קיץ שלם. הרי דמיינו את עצמכם מסתובבים בביתכם יחפים ומרוצים, מזג אוויר חמים ונעים, מוסיקה ברקע והמצב רוח טוב. לפתע פתאום מופיע לכם מול העיניים, במרחק שניים שלושה מטרים מכם ג'וק קטן וחום, מניע את מחושיו הארוכים לכל הכיוונים, ורץ אחורה. הוא רץ ורץ ורץ ורץ ונעצר. ואז הוא מסתובב, ורץ ורץ ורץ ורץ ונעצר. ואז הוא מסתכל עליכם, מסתובב אליכם, ומתחיל לרוץ. זהו, פה אנחנו נחתוך את הסיפור, אבל אנחנו נוכל להגיד דבר אחד: הסיפור הזה ילווה אתכם כל הקיץ. מאותו הרגע כל קליפה של אגוז על הרצפה, כל חרוז שהילד שכח, כל כתם קטן על משטח שיש קיסר שיש לכם במטבח, ייראה לכם כמו ג'וק ויקפיץ אתכם בבהלה.

הקדימו תרופה למכה

לכן, אם כך, כדאי לעשות את הדבר החכם והנכון ביותר, ולהזמין לעצמכם הדברה כבר כאשר מתחילים העננים להתפזר בסוף החורף, וריח האביב ממלא את האוויר. אל תמתינו לחוויית הג'וקים הראשונה שתהרוס לכם את כל הקיץ, הקדימו תרופה למכה וצפו את הבית שלכם בשכבת מגן נגד ג'וקים. זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על המדבירים הביתיים שקונים בסופרמרקט. אלו יכולים להתברר כשימושיים במיוחד בעיתות חירום, אך את ההגנה הטובה ביותר, ההגנה שתעניק לכם ראש שקט לקיץ שלם, אפשר להשיג רק באמצעות הדברה מקצועית.

הדברה מקצועית עושה שימוש בחומרים בעלי ריכוז גבוה במיוחד הדורשים את אישורו של המשרד להגנת הסביבה. חומרים אלה כל כך מרוכזים, שמספיק שהג'וק יסתובב ליד מקום הריסוס כדי להתהפך על הגב ולמות בתוך מספר דקות. מדביר מקצועי גם ירסס בכל המקומות הנכונים, ובצורה הנכונה, בתוך הבית ומסביבו, ואפילו בתוך עמדת הביוב שמשמשת את הג'וקים כבית חמים ונעים.

הזכויות במסמך זה מוגנות על ידי משרד עורכי דין זכויות יוצרים.מאמרים | קישורים | שת"פ