לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
לא סתם מככבים בעלי החיים המזיקים ברשימת מכות מצרים. מי מאיתנו לא נתקל מתישהו בחייו בנמלים, תיקנים, עכברים המפריעים למחייתנו. לא רק שרובנו נגעלים ממראה נמלים המסתובבות לנו בתוך האוכל, או מראה של תיקן מסתובב לו, אפילו ככה סתם- מזיקים אלו יכולים להוות מפגע תברואתי מסוכן. מזיקים שונים יכולים להזיק לבני האדם בדרכים שונות. תיקנים למשל, בין גיחה לגיחה אצלנו במטבח- מסתובבים בביבים. הביוב, כידוע לכולנו, אינו מקום סטרילי במיוחד, ועדיף להשאיר את תוכנו מחוץ למרחב המחייה שלנו. דוגמא אחרת היא העכברים המסוגלים להעביר קרציות ומחלות שונות לנו ולבעלי החיים שברשותנו.
 

שירותי ניקיון והדברה

 
למטרד זה, לשמחתנו, ישנו פתרון נפלא. ישנן חברות שונות המספקות שירותי ניקיון והדברה, שיוכלו לפתור את הבעיה ולפטור אתכם מהמזיקים לעד. היבט הניקיון במקרה זה הינו קריטי- רבים מהמזיקים מגיעים לביתנו על מנת לחפש מזון. פעמים רבות הניקיון השבועי של הבית אינו מטפל בפינות אפלות בבית שם מצטברות שאריות אוכל המושכות את המזיקים. חברה מקצועית שתדאג לניקיון יסודי של הבית תוכל למנוע את הישנות התופעה עוד לפני תהליך ההדברה.
 
במידה והניקיון היסודי לא פתר את הבעיה, הדברה היא הצעד הבא. ישנם סוגים רבים של הדברות, ולאחר שיחה עם החברה תוכלו אתם לקבוע מהו הסוג העדיף בשבילכם. ראשית, בדקו מול החברה באיזו חומרים היא עושה שימוש. כל הדברת ריסוס עושה שימוש בחומרים רעילים בדרגות שונות על מנת להרוג את המזיקים, אך ישנם חומרי הדברה שהשימוש בהם הופסק עקב רעילות יתר, ומאוד לא כדאי להשתמש בהם ולקחת את הסיכון לבריאותכם.
 

הדברה ירוקה

 
שירותי ניקיון והדברה חשובים מאוד מסיבה נוספת- לאחר הדברה העושה שימוש בחומרים רעילים, יש לדאוג לנקות בצורה יסודית ביותר את החומר שרוסס, על מנת שלא ייווצר מצב שמישהו מבני הבית יבוא במגע ישיר עם החומר הרעיל. במידה וחשובה לכם גם בריאות המזיקים, ישנם פתרונות ירוקים המרחיקים את המזיקים מהבית מבלי לפגוע בהם. פתרונות אלו הם בדרך כלל אלקטרוניים, והם עושים שימוש בשדות מגנטיים ובגלים על קוליים מסוגים שונים. 


מאמרים | קישורים | שת"פ