לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אם יש דבר אחד שאנשים מפחדים ממנו יותר מאריה למשל, זה ג'וקים בבית שלהם. הרי כולנו מכירים את הסצינה הזאת של אמא שמטפסת על כסא וצורחת שמישהו יהרוג כבר את הג'וק הזה. אז למה בכלל להגיע למצבים האלה? למה לא להקדים תרופה למכה ולהדביר את הבית מג'וקים? ממש לפני שנגמר החורף, ומתחילים להריח את האביב באוויר, זה בדיוק הזמן להתקשר למדביר ולהזמין הדברה כוללת לכל הבית. רובנו משתמשים במדבירים שקונים בסופר, וחושבים שזה מה שיפתור לנו את הבעיות. ובכן, אין ספק שכל בית צריך מדביר אחד כזה לכל צרה שלא תבוא, אבל ההשוואה בין המדבירים האלה ובין החומרים שבהם משתמשים מדבירים מקצועיים, היא השוואה שהמנצח בה נקבע מראש.
הדברה מקצועית
מדבירים מקצועיים משתמשים בחומרים הדורשים אישור מיוחד מהמשרד לאיכות הסביבה. אלו הם חומרים חזקים ומרוכזים פי כמה וכמה מהמדבירים שקונים בסופר. ריסוס אחד שלהם יכול להישאר על הקרקע למשך חודשים ארוכים אפילו לאחר שטיפות חוזרות ונשנות של השטח. כל ג'וק שיגיע לשטח מרוסס כזה, לא יספיק אפילו לעבור את חצי הדרך לפני שינפח את נשמתו. אבל מעבר לעוצמת החומרים, חשוב גם לדעת היכן לרסס ואיך לעשות את זה נכון. כך למשל, מדביר מקצועי מכיר את כל המקומות שבהם אוהבים הג'וקים לשהות, ואת כל המקומות שמהם הם עלולים להיכנס לביתנו. החיבורים של הקירות עם הרצפה, מאחורי האסלה, פינות נסתרות, מאחורי ארונות ושידות, מאחורי המקרר, המטבח, דלתות הכניסה לבית ואפילו, ואולי החשוב מכל, עמדת הביוב שיושבת בגינה שלנו, ומשם מגיעים למעשה כל הג'וקים.
חפשו באינטרנט
הפכו את זה להרגל. ברגע שמגיע הקיץ, חפשו באינטרנט סביב נושא זה של הדברה, בדיוק כפי שאתם מחפשים מתכון לעוגה או מפנה ירושות, ומיצאו מדבירים טובים וזולים שיכולים להגיע אליכם בהתרעה של יום אחד, ולהפוך את הבית שלכם למקום מוגן מג'וקים. תוכלו לנצל את המדביר גם כדי לפזר חומרים נגד נמלים, עכבישים ושאר מזיקים. האינטרנט מלא במידע בנושא זה, ויהיה לכם קל מאוד להגיע לעשרות מדבירים הפועלים באזור מגוריכם, הרבה יותר מהר מאשר תגיעו למתכון לעוגה או מפנה ירושות.


מאמרים | קישורים | שת"פ