לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אוטוטו מתחיל הקיץ, החום חוזר ואיתו גם כל החרקים הקטנים שעבור רובנו מייצגים את אחד הסיוטים הגדולים שאפשר לחשוב עליהם. כן, אנחנו מדברים על ג'וקים. כולנו יודעים שהם שם, אבל אנחנו מקווים פשוט לא להיתקל בהם, מקווים שהם לא ימצאו את החור הקטן להיכנס דרכו אל ביתנו, ולעשות את דרכם אל הסלון, אל המטבח או אל כל מקום אחר קרוב אלינו. אז אפשר פשוט לשבת ולקוות, בידיעה ברורה שבסוף הם אכן יופיעו, או שאפשר להקדים תרופה למכה, ולדאוג לבית נקי מג'וקים לאורך כל הקיץ. ואיך עושים את זה?
הדברה, הפתרון המושלם לג'וקים
אם מצאתם שלושה ארבעה ג'וקים בבית, או חלילה יותר, לפני שאתם מחפשים חברה לפינוי דירה, נסו למצוא מדביר שתוך זמן קצר יוכל להבטיח לכם בית נקי מג'וקים לאורך כל הקיץ. חלקנו בוחרים במדבירים השונים שאפשר לקנות בסופר, והאמת היא שזה בסדר גמור, וצריך שיהיה אחד כזה בבית לכל צרה שלא תבוא, אך צריך לדעת שמדבירים אלה אינם מסוגלים באמת לנקות את ביתכם מהחרקים הקטנים והמעצבנים. עוצמת ההשפעה שלהם היא שולית ביחס לחומרי ההדברה המשמשים מדבירים מקצועיים, והיכולת שלהם להישאר על הקרקע היא מוגבלת.
מדביר מקצועי עם חומרים חזקים
בתהליך הדברה טיפוסי, עובר המדביר בכל חלקי הבית ובאמצעות מכשיר מיוחד, הוא מרסס את כל האזורים בהם עלולים לעבור הג'וקים בדרכם אליכם. פינות, חיבורי רצפה קיר, מאחורי הארונות, מסביב לאסלת השירותים, במרפסת, מסביב לפתחי הניקוז בדירה, במטבח כמובן, ואפילו סביב עמדת הביוב המוצבת בגינה שלכם. החומרים בהם משתמשים מדבירים מקצועיים הם כה חזקים שהם נותרים על הקרקע ועושים את עבודתם למשך מספר חודשים שלמים.
כדי למצוא מדביר מקצועי, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולערוך חיפוש פשוט סביב הנושא. בדיוק כפי שחשבתם לחפש חברה לפינוי דירה, תוכלו כעת להחליף את החיפוש במדביר מקצועי. תוכלו לקרוא מאמרים וטיפים על שמירת הבית נקי מחרקים, דרכים נכונות להדביר חרקים נוספים כדוגמת נמלים ועכבישים, וכן לקרוא ביקורות מקצועיות, וחוות דעת של אנשים שרוצים להמליץ ולשתף.


מאמרים | קישורים | שת"פ