לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הדברת טרמיטים

הרבה אנשים מכירים את המילה אך אינם יודעים מהם טרמיטים. כאן מדובר על חרקים אשר דומים לנמלה או לג'וק. אלו ניזונים בבית מכרסום של כל דבר בו יש עץ. במדינתנו קיימים סוגים שונים של טרמיטים ועל מנת להימנע ממצב לא נעים בו מגלים כי טרמיטים החלו לכרסם את הארונות והרהיטים, חשוב לפנות אל חברת הדברה בעלת ניסיון בכל הקשור אל הדברת טרמיטים.
 
טרמיטים - מחסלים את התופעה
חיסול תופעת הטרמיטים צריכה להיעשות אך ורק על ידי מדביר מוסמך אשר משתמש בחומרים בעלי תקן. דבר חשוב נוסף אותו יש לוודא הוא הניסיון של המדביר בכל הקשור אל הדברת טרמיטים. נכון להיום יש מדבירים רבים בישראל אך לחלק גדול מהם יש מומחיות מסוימת ולכן חשוב לוודא כי המדביר בו אתם בוחרים מומחה בתחום מיגור הטרמיטים בבית, במשרד או במפעל.

אם אתם סבורים כי לא נורא אם טרמיטים יכרסמו קמעה את השולחן או ייהנו מכרסום קבוצתי בארונות המטבח, בוודאי תשנו את דעתכם כאשר תבינו כי טרמיטים אוכלים גם ניירות (כסף), כי הם מתרבים בקצב קטלני, כי יש להם יכולות כרסום שיכולות לכלות רהיטים ודברים החשובים לכם וכי נמלים לבנות אלו הן לא ידידותיות בשום צורה.

טרמיטים יכול להוות מטרד משמעותי במיוחד במידה והינכם גרים בקראוון / בית מעץ, שכן לטרמיטים יש תיאבון אינסופי והם כאמור ניזונים מעץ, לכן יכולים לפגוע משמעותית בביתכם ובמידה והמטרד הזה לא מטופ בזמן - התוצאות עלולות להיות הרסניות. בתי קרקע הם מטרה נוחה עבור טרמיטים אך יש לזכור שכמו נמלים, הם יכולים להגיע לכל מקום ולהתרבות בקצב מסחרר. על כן - ישנה חשיבות רבה לאתר את הבעיה בזמן ולטפל בצורה מקצועית כמה שיותר מהר!
 
תוכלו לקבל מידע מקצועי אודות הדברת טרמיטים באתר הבא:
http://www.agr-non.co.il/index.asp?module=category&item_id=4
 
הדברת טרמיטים - כיצד היא נעשית?
המלכה היא זו שצריכים לחסל וכיוון שהיא בדרך כלל ממקמת את עצמה עמוק באדמה קשה מאוד לאתר אותה. דבר זה מוביל לכך שהדברה של טרמיטים מתבצעת בצורה קצת שונה מהדברה רגילה של מזיקים. הדברת טרמיטים משמע פיזור של רעל מיוחד מתחת לבלטות של הבית ובמקומות אסטרטגיים מסביב הבית. דבר זה ימנע יציאה של טרמיטים מהבית אל מקום מושבה של המלכה ולבסוף למותם. חשוב לדעת כי יש אפשרות להישאר בבית במהלך הדברה זו וכי היא אינה מסכנת בשום צורה בני אדם. 

©
 


מאמרים | קישורים | שת"פ