לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מסתבר שביצוע ריסוס אינו עוזר תמיד למטרת הדברה של כל סוגי החרקים. ישנם מזיקים בלתי מזוהים שחשוב לגלות לאיזה סוג הם משתייכים, ללמוד עליהם ולהבין מאין הגיעו, ללא ריסוס.

חברות ההדברה עומדות לרשותכם

לעיתים פתרונות הדברה אפשריים לא קשורים כלל להדברה מקצועית. המקור לבעיה יכול להיות למשל חיסול של סוג מזון כלשהו, או בעיה של ניקיון. המומחים של החברה ישמחו לסייע לגולשים באתר ולענות על כל שאלה באופן מקצועי ועל סמך הניסיון הרב שלהם בתחום הדברת מזיקים.

הדברת נמלים באופן עצמאי ע"י שימוש בטופג'ל

המדובר בג'ל המכיל פיתיון המחסל את קן הנמלים כולו. הדברה בג'ל אינה מחייבת את פינוי הבית. הג'ל הוא נטול ריח. כמו כן אין צורך לפנות כלים מן הארונות. הטופג'ל גם מגיע לנקודות גבוהות יותר בבית, כמו שקעי חשמל, ארונות מטבח גבוהים, פנלים ליד התקרה וכן הלאה. הנמלה מעבירה את הפיתיון לכל שאר הנמלים ובכך מחוסל הקן כולו.

הדברת נמלים עצמאית ע"י שימוש בבזלת

מוצר שני המיועד להדברה עצמאית שלכם הוא חומר הנקרא בזלת. מדובר בגרגרים המזכירים פירורי לחם. החומר מכיל פיתיון יעיל למשיכת נמלים. חומר זה מצוין להדברת נמלים בגינות ובאדניות. תוך שבוע ימים  כל הקן מושמד לחלוטין.

ביצוע הדברת מכרסמים בשירות חודשי קבוע

חברות ההדברה השונות מבצעות הדברת מזיקים ומכרסמים בדירות ובבתים פרטיים תוך שימוש של מלכודת עכברים. כמו כן מתבצעת הדברה של מכרסמים עבור לקוחות מוסדיים על בסיס שירות חודשי קבוע, זאת כדי להגיע למיגור סופי של בעיית העכברים באמצעות הצבת מלכודת עכברים.

מתן ייעוץ חינם

החברה של הרחקת יונים מציעה ייעוץ חינם בכל הקשור בנושא הרחקת יונים מבתים ועסקים, ממגדלים וכן ממחסנים וממוסדות. מתקין מקצועי ישמח לענות על כל שאלותיכם.
ניתן ליצור קשר באמצעות האתר המטפל בבעיות אלה, להעלות את שאלותיכם ולקבל תשובה על כל שאלה המטרידה אתכם ומהר ככל האפשר. בנוסף ניתן למצוא באתר גם עצות רבות ופיתרונות יעילים לסקטור העסקי, המוסדי והפרטי.  


מאמרים | קישורים | שת"פ