לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


הדברת נמלים למטבח נקי יותר

אחד מהדברים הלא נעימים הוא, להתעורר בבוקר ולגשת למטבח בכיף, להכין קפה ולגלות שיירת נמלים חצופה על כל השיש, כשהיא צועדת בביטחון רב כאשר היא עושה דרכה לכלי הסוכר. אשליית הקפה של הבוקר מתנפצת באותה השנייה ואתם עסוקים בלנקות את השיש במקום ליהנות מספל שתייה חמה. הפתרון היחיד שיש הוא הדברת נמלים שתחסל את התופעה הטורדנית אחת ולתמיד.

הדברת נמלים - אל תנסו לבד!

 
כידוע, הנמלים אוהבות מאוד את המטבח ובכלל בכל מה שקשור באוכל, די בפירור אחד קטן שלא ניקיתם כדי למצוא טונות של נמלים. המטבח הנו מקום רגיש בבית מאחר ושם מאוחסן המזון של בני המשפחה ולכן, מאוד מסוכן להתיז תרסיסים שונים ורעילים על השיש ובמקומות קרובים לאוכל. הדברת נמלים צריכה להיעשות אך ורק על ידי חברת הדברה מומחית לנושא. כמו כן, מומלץ מאוד לבצע הדברה ירוקה וידידותית לסביבה ללא חומרים רעילים.

הדברה ירוקה או רגילה?

 
אם התחלתם להתעניין בהדברת נמלים סביר להניח שנתקלתם בהצעות להדברה ירוקה וידידותית לסביבה. הדברה מסוג זה נעשית תוך שימוש בחומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות, אינם רעילים ואינם מסכנים את דיירי הבית. אם יש בבית אישה הרה, או שיש לכם ילדים קטנים לא מומלצת הדברה רגילה ועדיף לבקש הדברת נמלים ירוקה שאינה מסוכנת. כמו כן, ההדברה אינה משאירה ריח ואין צורך לשהות ימים מחוץ לבית, די בשעתיים וכבר תוכלו לחזור לביתכם.

איך בוחרים חברה אמינה?

 
נשאלת השאלה איך בוחרים חברה טובה ואמינה שתעשה עבודה טובה ויסודית. ובכן, העיסוק בחומרי הדברה מצריך רק חברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון. בייחוד הדברת נמלים שרוב הפעילות מבוצעת באזור המטבח בו נמצא המזון שאנו אוכלים. בקשו המלצות, חפשו ברשת פורומים ובקשו חוות דעת על אותה חברה מועמדת. טווח המחירים של הדברה הם פחות או יותר זהים בין חברה לחברה, אולם לא כולן מקצועיות. חברת ביי לג'וק ולעכבר מציעה פתרונות הדברה מצוינים לנמלים ומשתמשת בחומרים האיכותיים ביותר שאינם מסוכנים או רעילים, החברה בעלת רישיון ממשרד הבריאות.  
 


מאמרים | קישורים | שת"פ