לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מתוך כל החיות שיכולות להגיע לבתים שלנו להתמקם בהם מבלי שנזמין אותן, כמו נמלים או ג'וקים מסוגים שונים, אין ספק שקן של צרעות זה דבר מסוכן ביותר למצוא בבית. יש שלושה סוגים עיקריים של צרעות בישראל והם נקראים: הצרעה המזרחית, הצרעה הגרמנית וצרעת הפלך. מתוך שלושת הסוגים הללו הוכח שהצרעה המזרחית היא המסוכנת ביותר, וזאת בעיקר כיוון שהיא יכולה לעקוץ פעמים רבות, כיוון שהיא לא מתה אחרי העקיצה הראשונה. אם גילת שיש לך קן של צרעות בתוך הבית או בקרבה אליו, את צריכה להזמין כמה שיותר מהר הדברת צרעות, כי את עלולה להיות אלרגית לעקיצות שלהן ושל דבורים וחלילה גם למות מעקיצה כזאת, כך שברור שאין כל מקום לקחת סיכונים מיותרים.

הרבה שיטות לאותה  מטרה


בעולם של ההדברות יש סוגים שונים של שיטות וחומרים, ובין השיטות שקיימות של הדברת צרעות אפשר לציין את השיטות האלה: הדברה ישירה של הקן, הנחה של פיתיונות לצרעות והנחה של מלכודות לצרעות השונות. מעבר לשיטות האלה יש כמובן את הנושא של החומרים עצמם שבהם נעשה שימוש, וכאן אפשר לראות בהחלט הבדלים בין החברות השונות שנותנות את השירותים האלה. יש חברות שממשיכות לעשות שימוש רק בחומרים הכימיים, הידועים בתור חומרים מזיקים לסביבה אך יעילים, ולעומת זאת, יש חברות שעושות שימוש בחומרים ירוקים שלא מזיקים לסביבה. ההדברה הירוקה, בין אם היא לנמלים או לצרעות, נמצאה בתור הדברה יעילה ביותר, ולכן גם את יכולה לפנות לחברה שתיתן לך שירות כזה.

שירות שיעלים את הבעיה


הדברת צרעות חייבת להיות יעילה כבר מהרגע הראשון, ולכן את צריכה לוודא שאת פונה לחברה יעילה ביותר. שימי לב, בחיפושים שלך אחרי החברה שאליה תפני, שמדובר על חברה שיכולה לתת לך שירות אימון וטוב, ותוכלי להיות בטוחה בכך אם גם תיקראי את חוות הדעת של לקוחות אחרים לגבי אותה חברה. נסי לברר האם גם מגיעה לך אחריות על ההדברה שהחברה יכולה לעשות לך, כי אחריות זה אומר שהחברה אכן מקצוענית ויכולה להבטיח טיפול בבעיה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ