לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


יש כל מיני צרכים של לקוחות המזמנים שירות כמו הארגון הישראלי לפינוי דירה. יש כאלה שמעוניינים לפנות רק ריהוט ישן, יש כאלה שמעוניינים לעזור למי שאגרן כפייתי על מנת שיפנו את ביתו מהמון פסולת וזוהמה, יש פינוי של דירות מוזנחות, פינויי ירושות ועיזבונות, פינוי מחסנים, משרדים, מפעלים ועוד. על מנת שצוות פינוי דירה, יוכל לעזור לכם, עליכם להגדיר את מהות הפינוי. אם אתם מעוניינים בהצעת מחיר, נציג מטעם חברת הפינוי יגיע אליכם על מנת להעריך את מחיר הפינוי. המחיר יהיה על פי התכולה, ככל שתהיה יותר תכולה ופסולת, כך המחיר יהיה יקר יותר. יש לזכור כי מכולה להעברת אשפה לאתרי האשפה המורשים עולה 800 ₪, וככל שתהיינה יותר מכולות, כך תצטרכו כמובן לשלם יותר.

פינויים שהם מורכבים יותר

חברות פינוי דירה שהן מקצועיות וקיימות כבר הרבה שנים, יש להן את כל הידע והכלים המיוחדים ושאר ציוד כבד, בכדי לבצע פינוי מוצלח ויעיל. ישנם פינויים שדורשים מיומנות, כמו פינוי משרדים, בהם יש לדעת על הרכבה ופירוק של ציוד אלקטרוני ולנקוט משנה זהירות לגבי העברת או פינוי מוצרים אלקטרונים ישנים תמורת החדשים. גם פינוי משריפה הינו פינוי שרבים אינם יודעים אודותיו. כאשר חלילה פורצת שריפה בבית מסוים, אנשי הפינוי מגיעים עם מסיכות מיוחדות בכדי לא לשאוף גזים רעילים שנוצרו כתוצאה מהשריפה . צוות פינוי, מנסה להציל כל מה שהוא רק יכול כך שאולי יש סיכוי שהחפצים בבית, לפחות בחלקם, יוכלו להינצל.

צביעה מחודשת של הבית ותיקון החשמל

בשריפה יש לבדוק את מצב קווי החשמל בבית, ישנם אנשי מקצוע כמו חשמלאים, שיוכלו לבדוק ולתקן את קווי החשמל שניזוקו עקב השריפה. הבית יהיה צבוע, נקי ותקין, בכדי שדייריו יחזרו אליו. פינוי זה הוא קשה במיוחד, ולדיירים אסור להיות בבית עד שהוא יהיה נקי ובטוח למגורים.  צוות פינוי מכיל כמה אנשים שכל אחד מהם מקצועי בתחומו, כמו אנשי ניקיון, סבלות, בעלי מקצוע כמו צבעים ועוד. כל אנשי הצוות עברו הכשרה בתחום הפינוי ולכן צוות זה הוא מקצועי ובעל ניסיון, כך שברגע שתבצעו פינוי , תדעו שיש לכם עסק עם מקצוענים.


מאמרים | קישורים | שת"פ