לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 בהרבה מקרים בהם מתבצעת פינוי דירה זה עקב ירושה. מי שירש דירה מבן משפחה כמו ההורים למשל, והדירה הייתה במצב סגור ומוזנח, היות ולא גרו בה הרבה זמן, הוא יוכל לפנות לחברה של פינוי דירות וירושות או יותר נכון פינוי דירה מירושה. לרוב, דירות אלה, מיועדות להשכרה או מכירה, ויש צורך כי חברת הפינוי תארגן, תפנה ותנקה אותה לפני כל שימוש עתידי בה. יש חברת פינוי  שהיא אף קונה ירושות, במידה ואתם מעוניינים למכור את התכולה שהיא בעלת ערך ומצבה סביר, כמו למשל, ריהוט עתיק, כלי בית מיוחדים ועוד דברים אחרים שיכולים לעניין את החברה לפינוי ירושות. להרבה חברות פינוי ירושות יש אף חנויות מיוחדות לממכר חפצים מיד שנייה או חנויות רהיטים שמשפצות את הריהוט הישן ומוכרות אותו מחדש.

השלב בקשה בפינוי דירה מירושה


לרוב שלב מיון החפצים הוא שלב קשה עבור בני המשפחה. החפצים השייכים לנפטר או לנפטרת מעוררים נוסטלגיות. חלק מבני המשפחה שומר לעצמו את החפצים הללו וחלק מוכר את כל שאר התכולה אצל קונה ירושות היות ואין להרבה אנשים מקום בבית למלא אותו בחפצים מיותרים. החברה לפינוי דירות מירושות, מבצעת את הפינוי הדרוש ולאחר מכן יבוצע ניקיון והדברה של הדירה ולפעמים אף שיפוץ קל ך שתקבלו דירה במצב חדש לגמרי על מנת שתעשו בה שימוש יעיל כמו השכרה או מכירה. היורשים חייבים לחתום כי הם מסכימים על הליך פינוי הדירה.  חלק מהחפצים שלא ייעשה בהם שימוש, יועברו לאגודות כמו משפחות נזקקות או בתי יתומים כך שיוכל להיעשות בהם שימוש. החברות לפינוי דירה מירושה, עומדות בקשר מתמיד עם אגודות כאלה שלבטח ישמחו לקבל בגדים, ריהוט וחפצים אחרים.

היתרון הגדול בחברת פינוי והדברה


כשיש לכם עסק עם חברת פינוי והדברה מקצועית, תוכלו להיות בטוחים כי תיהנו ממגוון שירותים נוספים כמו הדברה וניקיון ואפילו שיפוץ קל. חברות פינוי עובדות קשה, ויש להן את הצוות המיומן ביותר עבור הפינוי, הם יבצעו את כל הפעולות הדרושות על מנת שתוכלו לקבל דירה נקייה ומחוטאת ואפילו משופצת קלות.


מאמרים | קישורים | שת"פ