לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


לקראת החורף המפלס דרכו אלינו, הכנו עבורך מקבץ טיפים שימושי ויעיל לאיטום הגג. איטום הגג נעשה על מנת למנוע דליפות. פירוש המצב בו הגג דולף הוא שנחיל של מים נוזל ישירות מן הגג בדומה לברז שאינו נסגר כמו שצריך. במידה ואתה אלקטרונאי, חשמלאי, מוסיקאי, טכנאי PC ועוד – הציוד שלך עלול לספוג נזק בלתי הפיך, ולא ניתן יהיה לחזות מאיפה הדליפה תפרוץ. עיין במסמך שלפנייך והגן על ביתך מפני דליפות:
בדוק אפשרות לאיטום גג ידידותי לסביבה
בנוסף לשיטה הידועה והמוכרת המבוססת על זיפות הגגות, כיום ישנם פתרונות אקולוגיים יותר המצריכים שימוש בחומרים פוליאוריטניים. חומרים אלו יכולים להקשיח את עצמם כמו הזפת ועדיין להואיל יותר לאיכות הסביבה. כיום כל קבלן איטום מקצועי מציע גם שיטה זו.
בדוק כמה שיותר קבלני ביצוע
חשוב להתחקות אחר כמה שיותר קבלני ביצוע: להכיר אותם באינטרנט או דרך חברים, ולהתחקות אחריהם בפורומים לשיתוף מידע ובסבב התייעצויות עם חברים. בדרך זו תדע מי קבלן מומלץ המתמחה באיטום גגות בהוד השרון.
בדוק אפשרויות לקבלנים מערים שכנות
להוד השרון לא חסרות שכנות במרחב העירוני של אזור השרון וגוש דן: כפר סבא, פתח תקווה, ורמת השרון. חשוב לבדוק גם מחירים של קבלנים מערים אלו על מנת למצות את חקר טווח המחירים עד תומו. זה לא סוד שתצטרכו לעתים לשלם גם על הנסיעה, אך לעתים זה עלול להשתלם יותר אם מחיר השירות זול בצורה משמעותית.
התייעץ עם אנשים שהזמינו שירות זה בעבר
אנשים
אלו יוכלו לספר לך על קבלן מומלץ המתמחה באיטום גגות בהוד השרון. במידה וישנם כמה קבלנים מומלצים, שמור את הפרטים שלהם והגדל את היצע הבחירה שלך אל עבר מרחב מדגם רחב ככל הניתן.
עיין בחומר תיאורתי אודות איטום גגות וזיפות
עיון בחומרים אלו יאפשר לך להכיר את השירות טוב יותר, להעריך כמה זמן ישהו אצלך נותני השירותים, ויאפשר לך להשיג מידע אמין יותר לפיו נקבעים מחירי השירות. לאחר קריאת מאמרים מעין אלו תצא נשכר באופן משמעותי ביחס לעבר, שכן תוכל לדעת מתי השירות מצדיק את מחירו ומתי מחירו מופרז.
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ