לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


בעיות בחשמלי הבית יכולים לשתק את שגרת חיינו ולהפך את ביתנו הנוח והאינטימי למקום שלא נעים לחיות בו, יותר מכך בעיות במתח חשמלי לא יציב מסכנות את המחשבים בבית ויכולים לסכן אותנו באופן ממשי ביותר, לכן כבר עם הופעת הבעיה הראשונה יש להזמין חשמלאי מומחה להשבת איכות החיים והבטיחות, ושירות ''אנשים'' הוא הדרך החדשה והטובה ביותר לעשות כן. אם אתם זקוקים בדחיפות לשירות חשמלאי בפתח תקווה כול שעליכם לעשות הוא לחייג 2545* ואיש המקצוע המקומי כבר בדרך אליכם. אבל קודם מה הופך את ''אנשים'' למשתלם כול כך?
 
שירותי ''אנשים''
 
-          ''אנשים בעלי מקצוע מומחים'' הוא רעיון חדש ההופך את הפרימדה בה הלקוחות תלויים בבעל המקצוע. במודל של ''אנשים'' בעלי המקצוע מוערכים על ידכם, לפי אלגנטיות הביצוע, הגישה השירותית ועוד, ומקומם במאגר אנשי המקצוע של ''אנשים'' מוערך לפי איכות הביצועים שלהם בכול פעם מחדש ובאופן עקבי, כך מובטח לכם איש מקצוע מהאיכות הגבוהה ביותר, ששם דגש על מה שהופך שירות למושלם.
 
-          ''אנשים'' מקבלים רק אנשי מקצוע בעלי רשיון מורשה לעסוק במקצועם, לדוגמא אם הזמנתם חשמלאי בפתח תקווה, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו חשמלאי מורשה מרמת חשמלאי מוסמך ומעלה שיכול לפתור לכם את התקלה מתוך הכשרתו ונסיונו.
 
-          ''אנשים'' בודקים את התמחור עבור השירותים השונים של החשמלאי על מנת לוודא שאין הפקעת מחירים והעלויות שוות לנהוג בשוק.
 
-          לא תמיד אנו יודעים מה הבעיה ומה צריך כדי לפתורה, נציגי השירות של ''אנשים'' הוכשרו להבין את טווח הבעיות ולהתאים להם את רמת החשמלאי המתאימה לכם, מבלי לשלם יותר על חשמלאי מתח גבוה שלא באמת דרוש לכם.
 
-          ''אנשים'' משביח כול הזמן את מאגר אנשי המקצוע, על ידי פידבקים נוספים של לקוחות, כך אתם נחשפים להצעות הרלוונטיות ביותר, הזמינות, והקרובות אליכם.
 
חשמלאי- עבודת מקצוענים בלבד
 
מאגר ''אנשים'' ואמנת השירות המקובלת גם על אנשי המקצוע מבטיחה לכם שתקבלו את הטוב באנשי המקצוע באיזור מגוריכם, חשמלאי בפתח תקווה שיגיע עד אליכם, בכול שעה, במבע מאיר וגישה חיובית, ויקפיד על איכות ביצועים כפי שאנו מצפים ממנו.
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ