לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> ככה תבצעו הדברה בדירה

ככה תבצעו הדברה בדירה

לקראת חודשי הקיץ המגיעים עלינו לטובה, רבים מבעלי הדירות בוחרים כבר עכשיו לבצע הדברת מזיקים במרחב המגורים ומחוצה לו.

ואכן בחודשים החמים פוקדים את המבנים הפרטיים והציבוריים שאר מזיקים כמו: תיקנים, פרעושים, זוחלים, עכבישים, נמלים ואף יונים ושאר יצורים שמפרים את השלווה במקום. לכן חשוב לדעת כי מבצעים הדבר בצורה טובה.

אם אתם רוצים לבחור מדביר מקצועי, יש לשים לב לכמה דגשים בעת בחירת איש המקצוע, תוך בחירת חברת הדברה מנוסה, מיומנת ומקצועית. בכך תוכלו לבצע הדברה יעילה בצורה טובה ובטוחה.

אבל למה יש לשים לב בעת ביצוע הדברה?

הנה כמה דגשים חשובים:

בחירת את סוג ההדברה - הדברה כימית, ביולוגית, טבעית ואורגנית, כמו גם הדברה באמצעות גלי קול ושאר שיטות - את כולן מציעות חברות הדברה מקצועיות. התייעצו עם אנשי המקצוע לגבי סוג ההדברה המתאים ביותר לדירה שלכם, תוך בחירת הדברה שאינה רעילה ואינה מזיקה לבריאות.

אל תשכחו לנקות את הרצפה – לאחר ביצוע ההדברה, המתינו לפחות שבוע עד שתנקו את הרצפה. הניקיון נועד כדי להפטר מלחות, לכלוכים ופסולת שמושכת אליה מזיקים, זוחלים ושאר רעות חולות. בחרו חברת ניקיון מקצועית כמו זאת בקישור הבא: http://super-clean.co.il ותוכלו ליהנות מניקיון יסודי אשר ימנע כניסת מזיקים לדירה.

לא צריך להזיז רהיטים – אם בעבר כדי לבצע הדברה היה מבקש המדביר להזיז כורסאות, ארונות, שולחנות ושידות, הרי שכיום באמצעות מכשור מתקדם אפשר לבצע הדברה ללא הזזת רהיטים.

פנו ארונות - ולמרות העדר הצורך בהזזת ריהוט, תצטרכו לפנות צלחות וכלים מארונות המטבח על מנת שמהדביר יוכל לפזר חומרי הדברה אורגניים ולא מזיקים, גם בארונות המטבח.

בחרו מדביר טוב - כאשר אתם בוחרים מדביר מקצועי, בחרו איש מקצוע מיומן כזה שעובד עם מגוון שיטות הדברה ויכול להגיע במהירות למקום. שימו לב כי המדביר מבצע הדברה מתאימה בכל חלקי המבנה, תוך הקניית אחריות, מיגור מוקדי מזיקים (כמו מחילות, קנים  והקניית תשומת לב לחורים מהם מגיעים המזיקים), תוך וידוא כי הפעלה בוצעה בצורה יעילה.

לסיכום, בחירת חברת הדברה טובה תאפשר לכם קיץ נקי וחף ממזיקים. לכן חשוב כבר עכשיו לבחור במדבירים טובים, איכותיים ויעילים!


מאמרים | קישורים | שת"פ