לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


אם הגעתם הביתה ומצאתם נמלים המטיילות לכם על השיש ובתוך קופסת הסוכר, או קמתם לשירותים בלילה ומצאתם שם מקק או שניים, סימן אתם צריכים הדברה. המזיקים האלה כמו מקקים או שאר מכרסמים עלולים להיות מסוכנים לבריאותנו. המקקים מגיעים מהביוב ולכן הם מביאים איתם המון חיידקים לביתנו, הם מטיילים הארונות המזון עושים את צרכיהם ומטילים ביצים שאף הם יהפכו בקרוב מאוד למקקים. אם תבצעו הדברה כל שנה, לא תראו יותר מקקים ושאר זוחלים.
כשאתה מזמין מדביר..
כשאתם מזמינים מדביר, הוא חייב לדעת מה סוג הדברה שהוא אמור לבצע,  אך בדרך כלל רוב חומרי הדברה כיום הם ידידותיים לסביבה ואין חשש להימצאותכם בבית לאחר ההדברה מה שכן הטרחה של הוצאת הכלים מארונות המטבח אינה נדרשת בהדברה מסוג זה. המדביר אמור להיות מוסמך ולכן כדאי כי תבקשו תעודות המעידות על כך. כל מדביר עבר גם קורס החייאה במגן דוד אדום וגם על כך יש לו תעודה. מפעלים, מסעדות ובתי מלון זקוקים להדברה בערך כל חצי שנה, היות והאוכל והמטבח הגדול, מושך אליו הרבה מזיקים והמקום אמור להיות ממש סטרילי היות ועוברים הרבה אנשים בכל יום במקומות האלה.
אם יש לכם חיות מחמד אתם חייבים הדברה
חיות מחמד גורמות להימצאותן של קרציות ופרעושים המסוכנים לבריאותנו, הן מתחבאות באדמה ניזונות מהדם של בעל החיים שלנו ועלולות גם להגיע אליכם, היו הרבה מקרי מוות מקרציות , המחלה הידועה בקרב בני האדם היא קדחת הקרציות. מדביר מקצועי ישאל אותך איזה סוג של קרצייה ראית, לפי זה הוא ידע איזה חומר הדברה הוא אמור להביא אתו.  בדרך כלל, כשמתבצעת הדברה כזאת אין גם מקקים בבית, החומר הוא בעל השפעה חזקה. בהדברה זו תינתן לגם תעודת אחריות לשנה.
בהדברה יש לחשוב על הילדים
 ילדים קטנים הם רגישים מאוד ויכולות להיות להם בעיות נשימה במיוחד אם יש חומרים כימיים באזורם, הדברה ירוקה מחייבת באזור שיש בו ילדים ובעלי חיים. שאלו את המדביר באיזה חומרים הוא משתמש, אפילו אם אין לכם מושג בשמות בקשו ממנו את שמות החומרים בהם הוא מדביר וכנסו לאינטרנט, שם תוכלו לראות אם חומרי ההדברה הם ידידותיים לסביבה.
האם הדברה אקולוגית היא יעילה?
על פי סקרים ומחקרים, ההדברה האקולוגית מביאה תוצאות טובות בדיוק כמו ההדברה הכימית, היא פוגעת במזיקים ואינה פוגעת בבריאותם של בני האדם. החומרים של ההדברה האקולוגית מתפרקים במהירות רבה והחומרים מורכבים מחומרים טבעיים בלבד. בשנים האחרונות אנשים רבים עזבו את ההדברה הכימית והתחילו להשתמש בהדברה אקולוגית בביתם. במקרים שהבית צריך לעבור ניקיון כללי באמצעות חברה לניקיון בתים החברה מציעה אף שירותי הדברה. ישנם מדבירים מיוחדים שנקראים להדביר עבור בתי מלון באילת הם באים מאזורים אחרים בארץ ולעיתים אף מנצלים את העבודה ונופשים באילת  באמצעות דילים לאילת עם טיסות לאילת.
הדברה אקולוגית בחקלאות
אף אחד, אינו מעוניין במזיקים בפירות ובירקות שאנו אוכלים, לכן הדברה אקולוגית בשטחים חקלאיים מדבירה את המזיקים ואינה פוגעת בבריאות האדם. פעם היו מרססים בחומרים כימיים ואנשים החלו לקנות ירקות ופירות אורגניים, אך כיום פחת הצורך הזה בגלל ההדברה האקולוגית.

באתר מבוצעת כתיבת מאמרים באופן שוטף על ידי מומחי כתיבת תוכן המכירים את התחום ומעניקים לכם את כל המידע לו אתם זקוקים.
 


מאמרים | קישורים | שת"פ