לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


למה צריך לשים לב שעוברים לדירה חדשה? 


מזל טוב! אתם עוברים לדירה חדשה, וכעת רגע לפני המעבר - חשוב כי תדעו שישנם כמה דגשים שיש לשים לב אליהם בתהליך מעבר הדירה וזאת כדי שהחיים שלכם בדירה החדשה או בבית החדש יהיו טובים, נוחים ואיכותיים.

הדברה – חשוב לא לשכוח ולבצע בהקדם!

הדבר הראשון שחשוב לשים איליו לב במעבר לדירה חדשה וזאת בעיקר כאשר אתם עוברים לדירת קרקע או לדירה הנמצאת במקומות כמו במרכז תל אביב, היא הדברת הדירה. ההדברה עליה להיות מקצועית ולהתבצע לפני שאתם עוברים לדירה, כמו למשל כמה ימים לפני המעבר וזאת על מנת שהמדבירים יוכלו להגיע כאשר הדירה ריקה מחפצים, רהיטים ומבני אדם. בכך ניתן לבצע הדברה בצורה טובה.

בנוסף חשוב לדעת כי ההדברה הבסיסית שיש לבצע בדירה חדשה היא הדברה נגד חרקים ומזיקים שנועדו להדביר ולמנוע כניסה של מזיקים מכל סוג לדירה שלכם,  כמו למשל : הדברת תיקנים, יתושים, נמלים, טרמיטים, פרעושים עוד.

לאחר זמן הכניסה לדירה תוכלו לדעת האם ישנם גורמים אחרים שעליכם להדביר ביניהם: זוחלים, או שמא תזדקקו למדביר מקצועי לצורך הרחקת יונים, כמו גם הדברה אלקטרונית נגד עכברושים או עכברים.

עוד מומלץ לפני הזמנת ההדברה לברר עם האדם שממנו רכשתם את הדירה מהם המזיקים שיש להדביר, וממה צריך להיזהר בעת הכניסה לדירה.

בנוסף כיום ניתן לבצע הדברה טבעית בשטח הבית והחצר, והיא כזאת שאינה כוללת שימוש בחומרים כימיים שעלולים להזיק לבני הבית ולבעלי החיים.

מה עוד כדאי לעשות לפני כניסה לבית או לדירה חדשה?

מלבד פעולת ההדברה שתקנה לכם חיים שלווים בדירה, עוד מומלץ לבצע לפני הכניסה לדירה פוליש לרצפה שיבריק את הרצפות וישמור עליהן נקיות וגם ידחה חרקים. עוד חשוב לבדוק אם ישנה פסולת שיש לפנות בדירה - מה שיעזור לכם למנוע מצע שישמש מקום מעולה לג'וקים וזוחלים, יש לוודא כי אין שיפוצים שהדירה או הבית דורשים, ומומלץ להגיע כמה ימים לפני הכניסה לדירה או שבוע לאחר ההדברה לנקות את הדירה באופן יסודי.


מאמרים | קישורים | שת"פ