לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 ידוע כי מקקים מופיעים לאחר שיפוץ. זו הסיבה שעליכם לדאוג שעם תום השיפוץ יש להזמין חברת הדברה.     בדרך כלל חברות הניקיון שמבצעות את הניקיון היסודי הן אלה שמבצעות הדברה יש הרבה פסולת שנזרקת לאחר השיפוץ ומהווה קינון להרבה מקקים ומזיקים אחרים. על מנת שאלה לא יחדרו לדירה או לבית, יש לבצע הדברה עם תום הליך השיפוצים. אם השיפוץ הינו כללי, והחלפתם חדר אמבט או כלים סניטריים, ייצאו ממקומות כמו האסלה, הרבה מקקים. התיקן האמריקאי, נפוץ בארץ   והוא אוהב לקנן בביובים, לכן יש תמיד לדאוג לחברת הדברה על מנת כשתיכנסו לבית המשופץ שלכם לא יהיו לכם מזיקים שונים. 

על מה עלינו להקפיד כשמזמינים חברת הדברה?


יש לוודא, כי על תווית התרכיז של חומר ההדברה הירוקה, יהיה כתוב כי החומר מיועד למדבירים ולחברות הדברה בלבד. יש לוודא כי החומר עשוי מפרח החרצית. יש גם לתת תשומת לב מיוחדת שאין ריח לחומר ההדברה הירוקה. חומר בעל ריח חזק, יכול להזיק לבריאותנו ולבני ביתנו ויש להיזהר מכך. רוב החומרים המשמשים להדברה ירוקה הם חסרי ריח. וודאו לאחר כמה זמן מותר להיכנס לאזור המרוסס, יש חומרים שכתוב עליהם במפורש שצריך לחכות עד שהחומר יתייבש ויש לבצע פינוי דירה  לכמה שעות.

מהי ההדברה הנפוצה ביותר?


ההדברה האקולוגית הנפוצה והיעילה ביותר, היא אינה מכתימה והתרסיס הינו יבש. אין פחד כי חיות המחמד ינשמו אטו יורעלו מתרסיס זה. יש לציין, כי קיימים הרבה חומרי הדברה ממשפחת ההדברה הירוקה, חלקם פשוטים ותר אך חלקם יותר מתוחכמים והרבה יותר איכותיים והמחיר שלהם משתנה בהתאם. בהרבה מקרים יש לחזור על ההדברה כי החומרים הם עדינים יותר, המדביר ייתן לכם תעודת אחריות של שנה, ואם תראו שוב מזיקים, תמיד תוכלו לקרוא למדביר ללא תוספת תשלום. אם שמעתם על חברת הדברה יעילה ובעלת מוניטין באמצעות חברים או קרובי משפחה, כדאי כי תבדקו את החברה שמדבירה מזיקים, יש תמיד לבדוק ולקחת כמה הצעות לפני שבוחרים בחברת הדברה.


מאמרים | קישורים | שת"פ