לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


פינוי דירה שלנו, קיים בעבור התחושה הטובה של רעננות ואסטטיקה ובעיקר בעבור שמירה על הבריאות שלנו ושל הילדים שלנו. בית שאינו נקי עלול להוביל גם למחלות. לקראת עונת הקיץ, כמות גדולה של חרקים ומזיקים, מתחילים להגיע לשטח הבית שלנו. על מנת למזער את הנזקים ולהרחיקם, אנו מקיימים הדברה בבית. תהליך ההדברה מתקיים גם בעסקים כמו משרדים, שטחי חקלאות. בעבר, תהליך הדברת המזיקים כלל רק שימוש בתכשירי הדברה כימיים היכולים להיות רעילים מאוד. לכל סוג חרק ,הותאם הרעל היעיל ביותר בהשמדתו.

אגרנות כפייתית מחייבת הדברהאנשים רבים הלוקים בהפרעה של אגרנות אובססיבית, הם אנשים האוספים פריטים רבים בבית, שאינן נחוצים להם. פריטים אילו גם כוללים פרטי מזון ישנים שפג תוקפם. מוצרי מזון ישנים מביאים מזיקים וחרקים ואילו, מביאים מחלות. מומלץ לקיים הדברה גם בבית של אגרן כפייתי שלא יהיה חשוף, למחלות קשות.

מה כוללת הדברה אקולוגיתהיום, בעקבות המודעות כי שימוש בחומרים כימיים בעת ההדברה, אינם ידידותיים לסביבה ומסוכנים לחיי אדם, תחום של הדברת המזיקים, הפך להיות יותר ירוק. ההדברה הירוקה,ההדברה אקולוגית, היא שם נרחב לתהליכים של הדברת כל סוגי המזיקים בשימוש של חומרים אשר גדלו בצמחים באופן טבעי וחומרים אילו,היו האמצעי הגנה של הצמחים, כנגד המזיקים. ההדברה האקולוגית, נגזרת מהמילה אקולוגיה בכל הקשור לשמירה על איכות הסביבה. הדברה זו, נותנת את האפשרות בשימוש של חומרים אורגניים ידידותיים לסביבה.

מהם העקרונות החשובים של ההדברה הירוקהחברות של הדברה רבות, מבצעות את פעילות ההדברה בחומרי הדברה שמקרון בפרחי החרצית וכך מקטינים את הפגיעה בסביבה. הדברה ירוקה כוללת בתוכה פיתוח גנטי של צמח שהוא עמיד בפני סוגים שונים של מזיקים ואז, אין לנו בכלל צורך בהדברה. בנוסף, הדברה ירוקה, מטרתה היא להרחיק את המזיקים תוך כדי שימוש ברשתות, מתקנים נגד יונים, מתקני הפחדה, כמו מתקני רעש ועוד. תכשיר ההדברה המקצועי נמכר רק למדבירים מקצועיים ולא לאדם הפרטי. הדברה אורגנית מומלץ שתעשה על ידי חברת הדברה מקצועית.
.


מאמרים | קישורים | שת"פ