לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 עונת הקיץ הקרבה, מביאה איתה גם את החרקים והמזיקים השונים כמו: ג'וקים, יתושים,זוחלים ועוד. הרבה אנשים, אינם מודעים כי ישנה אפשרות לעשות הדברה אקולוגית, בכל שטחי הבית. נושא האקולוגיה, וכל הקשור לנושא של שמירת איכות הסביבה, תפס תאוצה בשנים האחרונות. אנשים מתחילים להיות מודעים לכך כמה חשוב לשמור על איכות הסביבה על מנת שנוכל לחיות באזור פחות מזוהם ויותר, בריא לנשימה. עקב מודעות זו, הומצאה השיטה של הדברה ירוקה והדברה אורגנית.

כיצד מתבצעת הדברה אורגניתישנם מספר שיטות לביצוע של הדברה אורגני כמו: הנחת מלכודות זבובים שבתוכן יש חומר מתוק המושך אליו את הזבובים. ניתן להכין מלכודות אילו אפילו בבית בעזרת בקבוק פלסטיק. ישנה האפשרות להכנת שקית עם חומץ ומים וזה מעולה לישיבה בטבע באם רוצים להרחיק דבורים או זבובים. ישנם גם אבקות נגד חרקים, תרסיסים טבעיים. בשטחים גדולים מומלץ שמדביר מקצועי יבצע הדברה ירוקה,או הדברה שהיא אורגנית. הדברות אלו ניתן לעשות ללא תכנון מוקדם, לא צריך לפנות את הבית לכמה ימים או לכסות מוצרי מזון.

הדברה אורגנית בעת  פינוי דירותבמקרה בו אתם רוצים למכור דירה ישנה שהייתה מוזנחת, או למכור את הדירה שלכם, מומלץ לפני שמראים את הדירה, לפנות את התכולה שלה, לנקות אותה ולעשות הדברה. דירה שתראה אסטטית ונקייה ללא חרקים, תמשוך יותר קהל קנייה. חברה מקצועית בתחום פינוי דירה, יכולה לבצע עבורכם גם את הניקיון וההדברה. ההדברה המומלצת היא הדברה ירוקה שלא מלווה בריחות חזקים וחושפת אתכם, לרעלים שונים. חברה לפינוי דירה, יודעת לתת לכם את המענה לכל הקשור גם בהדברה.

דוגמא למספר סוגי הדברה ירוקה וידידותית לסביבהישנה ההדברה האלקטרונית- בשיטה זו שמים מכשיר שפולט גלי קול ומבלבל את החרקים וגורם תחושה לא נעימה ואז, הם בורחים מהאזור. הדברה אורגנית- שלא משתמשת בחומר כימי אלא באמצעים הקיימים בטבע המשמשים כדוחי חרקים. הדברה אקולוגית- הכנסה של גורם חדש כמו טורף של אותו המזיק. זוהי הדברה עדינה ודורשת רק ביצוע על ידי איש מקצוע מומחה.


מאמרים | קישורים | שת"פ