לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


זהו מקצוע שיש בו כמה מרכיבים והוא בעצם השדרוג של האלטיזאכן המוכר. בדרך כלל פינוי דירה מתייחס יותר לחפצים הנמצאים בדירה ולא לאנשים. אנשי המקצוע העוסקים בפינוי דירות הינם מומחים בהובלות, ניקיון ומסחר בחפצים מיד שנייה. התחום עבר הרבה תהפוכות חיוביות בשנים האחרונות. ומרכיבי המקצוע כוללים:  הובלת תכולת דירה, מיון החפצים או מכירת הרהיטים לחנויות מיד שנייה, ומסיר חפצים מיותרים כמו כלי בית או ביגוד לאגודות המחלקות את הפריטים הללו לאנשים נזקקים. בדרך כלל, פינוי דירה נעשה כשאדם נפטר, והיורשים אינם יודעים בדיוק מה לעשות עם התכולה, לרוב הם ירצו להפטר ממנה ולכן יקראו לחברת פינוי דירה, על מנת שתותיר להם את הדירה ריקה מחפצים, נקייה וצבועה על מנת שיוכלו להשכיר או למכור את הנכס.
 

מדוע מקצוע פינוי דירה הוא עסק למקצוענים בלבד?

 
ישנם מקרים בהם רק חברות של פינוי דירה ידעו כיצד להתמודד עמם, והכוונה היא לטיפול באגרנים כפייתיים. זה הפינוי הקשה ביותר שכל חברה של פינוי דירה תעיד כי פינוי כזה יכול לקחת שבוע ואף יותר. גם מקרים כמו שרחפת בית חלליה שגם הוא מקרה קשה חברת פינוי דירה מתמחיה בפינויים אלה. יש לנקות היטב ולהיכנס עם מסיכות לבית כי הוא עדיין פולט גזים רעילים מהשריפה, יש לבחון אלו רהיטים נשרפו, אם חוטי החשמל נשרפו כולם ועוד. זהו הפינוי הכי מורכב שיש והוא קשה מאוד, אסור לבעלי הבית להיות בדירתם בזמן הפינוי. על מנת שלא ישאפו גזים רעילים או ייכנסו לחרדה כשייראו מה קרה לדירה שלהם.
 

באילו מקרים נוספים מבצעים פינוי דירה?

 
כאשר אדם או בן משפחה או אפילו אתם, צברתם המון חפצים ואתם אנשים עסוקים וכמובן שאין לכם זמן לבצע את פינוי החפצים וזריקתם לאתר פסולת מורשה, רק חברת פינוי דירה תוכל לבצע לכם את הפינוי ביעילות ואתם תרגישו נוח ותרבות דיור שלא הייתה לכם במשך שנים. גם אנשים המצפים ללידת תינוק חדש, גם מבצעים פינוי דירה כמו פינוי לחדר התינוק שהיה עד כה מחסן ובחדר הזה לא נעשה שימוש. 


מאמרים | קישורים | שת"פ