לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 פעם היו מדבירים את הבתים ושאר מקומות בחומרי הדברה כימיים. היום, חברות הדברה משתמשות יותר בחומרים שהם ידידותיים לסביבה מה שנקרא "הדברה ירוקה". בגלל המודעות הרבה לאיכות הסביבה, הרבה מבקשים את ההדברה הירוקה מאשר את ההדברה הכימית. יש לציין, כי הדברה לא עושים דווקא בתקופת הקיץ, למה לחכות לרגע האחרון? בקיץ יש כבר ביצים של תיקנים ושאר מזיקים וההדברה בתקופות האלה מבוקשת ביותר אצל הרבה מאוד אנשים. כדאי להזמין חברות הדברה בתקופות כמו האביב או סוף החורף וכך תהיו כבר בטוחים מפני אורחים לא קרואים שיזיקו לכם בביתכם.

איזה סוגים של הדברה יש?


השאלה היא מה אתם מעוניינים להדביר? בדרך כלל אם מדובר בחרקים, אז כמובן כי חומרי ההדברה הירוקה הם אלה שיועילו, אבל אם מדובר במכרסמים כמו חולדות, עכברים או
חפרפרות, יש שיטות שונות של הדברה כמו מלכודות שונות או הדברה אלקטרונית שבאמצעות צליל מיוחד שרק המכרסמים יכולים לשמוע יוכל להבריח אותם. גם הרחקת יונים נחשב לסוג של הדברה ורק חברות הדברה המתמחות בכך יוכלו לבצע את ההדברה הספציפית הזאת באמצעות רשתות מיוחדות ודוקרנים שירחיקו את היונים. יש לציין, כי אסור להשמיד את היונים אלא להרחיק אותן מאזור המגורים באמצעות שיטות אלה.

האם כדאי לשאול את חברת ההדברה על סוג ההדברה המומלץ?


רצוי כי תתייעצו עם חברות ההדברה על סוג ההדברה המומלץ על ידם. יש כל מיני סוגים של הדברה וכיום, אין צורך כמו פעם לבצע פינוי דירה לכמה שעות עד שהחומר יתנדף. חומרי ההדברה אינם מזיקים לנו או לחיות המחמד שברשותנו ולכן, נוכל להישאר בבית ולהיות בראש שקט שבריאותנו לא תיפגע. יש לבדוק כשמגיע מדביר, אם הוא עובד ברישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. את ההדברה לומדים וכמו כן, ההתעסקות עם הרעלים השונים מצריכה עוד ידע נרחב, לכן, כל מדביר חייב שיהיה לו רישיון המוכיח כי הוא למד את התחום והוא מקצועי. יש לבקש מהמדביר תעודת אחריות לשנה על מנת שבמקרה ויחזרו החרקים או המזיקים האחרים לפני תום תקופה של שנה, הוא יהיה חייב לחזור על ההדברה בלא תוספת תשלום מצדנו.


מאמרים | קישורים | שת"פ