לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


האם ידעתם כי מטבחים בסגנון מרוקאי מציעים עיצוב יוצא דופן ומקורי ופונקציונאליות רבה? אם אתם מתכננים לשפץ את המשטח או לרכוש מטבח חדש כדאי לכם להכיר את עיצוב המטבחים בסגנון מרוקאי.
רבים בישראל קרובים בליבם לתרבות המרוקאית העשירה ורבים אחרים אוהבים את המראה האותנטי והצבעים העזים והעשירים עם טקסטורות מעניינות ומקוריות, כלי מטבח מעוצבים בסגנון ייחודי והסגנון המיוחד וכובש הלב. עיצוב מטבחים בסגנון מרוקאי נחשב לאמנות בפני עצמה ויש להכיר את המוטיבים השאובים מהמסורת העתיקה והעשירה של יהודי מרוקו והעם המרוקאי והאלמנטים והכלים המיוחדים מערים כמו קזבלנקה ומרקש.

אווירה ביתית חמה

מטבח בסגנון מרוקאי מעלה זיכרונות ישנים אך גם מי שלא התחנך על ברכי המסורת המרוקאית יכול ליהנות ממטבח עם אווירה ביתית חמה ומעיצוב ססגוני ואותנטי ייחודי ומרשים ביופיו. במטבח המרוקאי נראה אריחי קרמיקה מעוצבים, כלי קרמיקה אותנטיים בגוונים עזים של ירוק ואדום, עץ מלא בגוונים כהים, ארונות מטבח עם חיפוי עץ בגוון מרשים וניתן להוסיף אי או פינת אוכל עם כסאות עץ וריפודים ססגוניים מבדים איכותיים ושולחן עם פיתוחים יפים ורגליים מעוצבות, להוסיף תאורה כמו נברשת מרשימה ומיוחדת ועל השיש או בארונות ניתן להציג לראווה כלי הגשה מרוקאיים מיוחדים ומקוריים.

צבעים דומיננטיים

מטבח מרוקאי מאופיין בצבעים דומיננטיים ועזים ובשילוב מושלם בין חומרי גלם טבעיים כמו עץ מלא, זכוכית וברזל. המטבח המרוקאי עמוס בפרטים אך אין להעמיס יתר על המידה ונדרשת מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר על מנת לעצב מטבח עשיר וססגוני המתאים לאורח החיים המודרני ומציע שילוב מושלם והרמוני בין הצבעים והפריטים הססגוניים המאפיינים את המטבח. על מנת להתרשם מעיצוב מטבחים בסגנון מרואי מומלץ לבקר באתר http://www.amitbachim.co.il ובו מגוון רחב של מטבחים בכל סגנונות העיצוב, לרבות עיצוב מטבחים בסגנון מרוקאי מרשים.

עיצוב מסוגנן

מטבח מרוקאי מעוצב היטב מציע שילוב מושלם בין פריטי הריהוט כמו ארונות ומערכת ישיבה לקירות, לרצפה ולפריטי העיצוב כמו כלי ההגשה, תאורה וכלים מהמטבח המרוקאי כמו סירים גדולים, כלי בישול ועוד.
כתבה זו נכתבה באדיבות רועי זריפה אקרמן.
לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט


מאמרים | קישורים | שת"פ