לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ניקיון יסודי על ידי חברה מקצועית

ישנם מצבים מיוחדים בהם מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. למשל- לאחר מעבר דירה, לאחר שיפוץ נרחב, לאחר שריפה או הצפה, לפני הדברה וכאשר אנו זקוקים לניקיון יסודי. ישנן חברות רבות שמציעות שירותי ניקיון יסודי, ניקיון כזה הוא לעיתים נחוץ כדי ליצור אוירה נעימה למחיה.
 
פוליש רצפות:
הליך פוליש לריצוף יכול להתבצע בכמה שיטות- פוליש ווקס, פוליש אקריל ופוליש קריסטל. הנפוצה ביותר מבין השיטות היא פוליש קריסטל. לכל שיטה יתרונות וחסרונות ולכן יש להיעזר במומחים בתחום שיתאימו את סוג הפוליש לריצוף שלכם ולצרכי הלקוח. פוליש רצפה יוצר מראה קלאסי, אלגנטי נקי ומרשים ביותר. זו דרך נהדרת לשדג את הדירה וליצור אוירה נעימה.
 
הדברת מזיקים:
מומלץ להיעזר בחברה שמשתמשת בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה ולבני האדם. החומרים האלו יעילים לא פחות מאשר חומרים רעילים אחרים. ישנן שיטות שונות לביצוע הדברת מזיקים, לרוב נאלץ להותיר את הדירה ריקה למספר שעות עד ימים, ולכן חשוב לתזמן את ההדברה בצורה חכמה. הדברה היא הליך מורכב ולא נרצה לערוך אותו לעיתים קרובות ולכן נבחר חברה מקצועית שתבצע את העבודה בצורה מוצלחת.
 
חשיבות ניקיון הרצפות וביצוע פוליש לפני ביצוע הדברה
הרבה מאוד אנשים מתלבטים בשאלה האם לבצע פוליש וניקיון לדירה לפני הדברה או אחריה? התשובה היא לפני ביצוע הדברה. לפוליש וניקיון יש חשיבות מכרעת טרם ביצוע הדברה בדירה.

ישנם אנשים שמעדיפים לערוך הדברה ורק לאחריה ניקיון יסודי. הסיבה היא הסכנה הכרוכה בחומרים שמסוכנים לבני אדם. אולם, החומרים אינם נעלמים בשטיפה וניקיון ולכן אין טעם בניקיון לאחר ההדברה.

לעומת זאת ניקיון ופוליש לדירה לפני הדברה הם יעילים כפליים. ראשית, ישנם כיום חומרים "ירוקים" רבים משתמשים בהם להדברה, ולכן לא נשקפת סכנה לאחר הדברה. הדברה שנעשית לאחר ניקיון יסודי ופוליש לרצפות הינה אפקטיבית הרבה יותר מאשר הדברה שלאחריה נערוך ניקיון ופוליש. זאת משום שהדברה שתתבצע לאחר ניקיון יסודי תחסל את הסיכוי לקיום חרקים ומזיקים שהצליחו לשרוד את הניקיון. אם נדביר כאשר ישנם מזיקים רבים ההדברה תלכוד פחות חרקים ונמצא את עצמנו לאחר מספר חודשים מטפלים במזיקים שוב.

בנוסף, כשמשתמשים בחומרים מיוחדים עבור פוליש לרוב מומלץ לא לדרוך במקום ולא לגרור רהיטים כבדים, אם נבצע הדברה לאחר הפוליש נותיר את הדירה להתאווררות למספר שעות או אפילו ימים, בהם חומרי הפוליש ישתקעו וייתיצבו בצורה הטובה ביותר.

ישנן חברות רבות שמבצעות שירותי ניקיון יסודי, פוליש לרצפות והדברה, הכל כחבילה אחת!
 
 


מאמרים | קישורים | שת"פ