לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 ניקיון לאחר הדברה


הדברת הבית מחרקים ומזיקים הוא מהלך שכמעט כל אחד מאיתנו מבצע בתחילתו של כל קיץ. ההדברה מבוססת על סוג של רעל, בין שמדובר ברעל כימי או רעל אורגני. את הרעל הזה אנחנו רוצים להשאיר לחרקים בלבד, ולהעלים כל זכר ממנו עבורנו, דיירי הבית. כדי לעשות את זה אנחנו צריכים לבצע ניקיון לאחר הדברה. אז איך עושים את זה?

לברר דברים מראש

בכל מקרה, כדאי לברר מראש עם איש ההדברה, כיצד מומלץ לבצע את הניקיון לאחר ההדברה. ייתכן שהוא ימליץ לכם להימנע מחומרי ניקוי ביום הראשון, וייתכן שהוא ימליץ כלל לא לשטוף את הבית במהלך השבוע הראשון. בדקו זאת היטב לפני שאתם עושים כל פעולה.

ניקיון סלקטיבי

המטרה היא לא לנקות את כל פינות הבית מה שיפחית מעצמת ההדברה, אלא לנקות את כל המשטחים הבולטים לעין, ולנקות את האזורים שבהם אין חשיבות רבה להימצאות של חומר הדברה. כך למשל, חשוב לשמור על הישארות חומר ההדברה בפינות הבית, מאחורי חפצים ומתחתם, וכדומה.

עיתוי מושלם

את הניקיון צריך לבצע לאחר מספר שעות שבמהלכן שקע חומר ההדברה אל תוך המשטחים השונים, בין שמדובר על שכבת הצבע של הקיר, או לחריצים בין המרצפות. רק לאחר מכן, אפשר להתחיל לשפוך מים.

איש מקצוע

בכל מקרה, איש מקצוע המתמחה בתחום של ניקיון דירות הוא תמיד האופציה הטובה ביותר. אנשי מקצוע יוכלו להציע לכם שימוש בחומרים, ובשיטות ניקוי שכלל לא ידעתם שהן קיימות, ואשר יכולות מאוד להתאים לצורך ניקיון לאחר הדברה.

מציאת איש המקצוע הנכון

תחילה שאלו חברים וקרובים, ולאחר מכן חפשו באינטרנט סביב אנשי מקצוע המתמחים בתחום של ניקיון דירות. בדקו האם הם מאזכרים את הנושא של ניקיון דירות לאחר הדברה, והרימו טלפון לקבל פרטים נוספים.

את ההדברה עשיתם במטרה שהיא תישאר במקומה למשך כל הקיץ לפחות. לפעמים ניקיון אחד שלא לפי הכללים, או בזמן הלא מתאים, יכול להרוס את כל עבודת ההדברה שכבר בוצעה. בדיוק מהסיבה הזאת, כדאי להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע בתחום ההדברה והניקיון, ולהימנע מטעויות יקרות.


מאמרים | קישורים | שת"פ