לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מעגליות הנשימה

נשימה מעגלית כשמה כן היא: נשימה במעגל. לא מדובר במעגל של אנשים אלא במעגליות הנשימה. כשאנחנו נושמים לרוב אנו קוטעים את הנשימה ולא מבצעים אותה במלואה. נשימה מעגלית ריברסינג היא טכניקת הנשימה הנכונה. אם תלמדו לנשום בצורה כזאת מספר פעמים ביום תגלו כי הנפש שלכם בריאה יותר ואתם שלווים ומכונסים יותר כך שתהיו קרובים לאמת של עצמכם. נשימה מעגלית היא נשימה עמוקה שמתרחשת ללא הפסקה: מכניסים אוויר ומוציאים אותו בלי להפסיק לנשום. הנשימות הופכות להיות בעלות מודעות וכך גם אתם שמים לב לרפיון הגוף עד להירדמות במקרים מסוימים.
 

להתעורר ולא להירדם

חשוב לנסות לא להירדם בתהליך הנשימה שכן המטרה היא לגרום לכם להיות במודעות. תוך כדי התהליך יצופו דברים מחייכם וחשוב לתת להם נוכחות בלי לנסות לסלקם. פעמים רבות החיים מציפים אותנו פחדים בחיי היום-יום ולא תמיד אנחנו מצליחים להתמודד בקלות. נשימה מעגלית ריברסינג תסייע לכם בתהליך ההתכנסות לתוך עצמכם, פתאום ללא התראה מראש תקבלו תשובות לשאלות שהטרידו אתכם עד כה. האין זה נפלא לחוש שחרור אמתי?
 

בחירת הסדנה והמנחה ושכרון החושים המובטח

מומלץ להתנסות בסדנה בקבוצה קטנה. קמות חדשות לבקרים סדנאות רבות, אך חשוב לברור סדנה איכותית ואפשר לברר מי המנחה את הסדנה ומה הרקע שלו שכן חלק מהעניין הוא לבחור מנחים שינחו אתכם בתהליך רגשי ויעיל. בזמן התהליך תתבקשו לרוב לשכב על מזרן ולהתכסות בשמיכה. פעמים רבות תוך כדי התהליך יש תחושת קור לגוף. השמיכה עוזרת לכם להתחמם בלי לחשוב על מזג האוויר. בזמן השכיבה על המזרן תשמעו את קולם של המנחים  וברקע תישמע מוזיקה שקטה של מים, גלים, ציוץ ציפורים וכדומה. שכרון חושים והתרגעות מובטחים בהחלט...
 

תפקיד המוזיקה בתהליך ומטרת הנשימה המעגלית

המוזיקה עוזרת לכם להתכנס לעולמות עליונים הרחק מהמציאות המטרידה היום-יומית. קולם של המנחים ירגיע אתכם וינחה אתם בדרך הפעולה. אף אחד לא יאמר לכם על מה לחשוב, אך ינחו אתכם כיצד להירגע ולחשוב על העיקר. אם יצופו בכי, תחושות מעורבות של פחד או תחושת רוגע, הכול אפשרי וחשוב שתהיו רגועים ככל הניתן. מטרת הנשימה המעגלית היא לגרום לכם לנשום נכון כדי להירגע מבפנים, היכן שבדרך כלל החיים לא מאפשרים לנו לחשוב על אודותם. המטרה היא לקחת פסק זמן מן התלאות ולזכור מי ומה אנחנו מבפנים ולפתח חוסן פנימי ותחושת בטחון שהכול יבוא על מקומו בשלום.  


מאמרים | קישורים | שת"פ