לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


פינוי דירה בחינם

פינוי דירה בחינם הוא עניין אפשרי אם החברה המעניקה שירותי פינוי דירה תמצא שימוש נכון לרכושכם. יש חברות העובדות מול עמותות ויש העובדות מול חנויות יד שנייה. העיקר- אל תזרקו מאום לפני שהחברה תגיע לביתכם. הפינוי יכול לכלול הכול מכל: פינוי רהיטים ישנים בחינם, פינוי חפצי נוי, פינוי מכשירי חשמל מקולקלים, פינוי גרוטאות, פינוי ארונות מטבח, פינוי מערכת סלון שלמה, פינוי חדרי שינה וילדים ועוד. תנו לחברה למיין ולהחליט מה נחוץ לה ומה לא, ורק אז מיינו את מה שנותר לפסולת.
 

פינוי בגדים

פינוי בגדים יכול להיות תרוץ טוב לתרומה. דעו כי קיימות עמותות רבות ואנשים רבים שישמחו לקבל את הבגדים שאין לכם בהם שימוש יותר. בין אם מדובר בבגדי ילדים, בין אם מדובר בבגדים לאנשים בוגרים, בין אם מדובר בבגדים לגברים או לנשים. בין אם מדובר בבגדים חגיגיים או בבגדים ליום-יום, לכל בגד יימצא האדם שילבש אותו. ואם לא....תמיד תוכלו להשליך לפסולת בגדים בלויים וקרועים ש"אבד עליהם הכלח". הפסולת בסופו של דבר מככבת בכל סוג של פינוי דירה, בין אם תרצו, בין אם לא.
 

פינוי פסולת לאתרים מורשים בלבד

פינוי פסולת צריך להתבצע רק לאתרים מורשים בלבד, וחשוב במעמד חתימת החוזה מול חברת שי פינוי דירה המעניקה שירותי פינוי דירה, לוודא שהיא אכן מכירה את האתרים המורשים ומתכוונת לפנות לשם את הפסולת שתילקח מביתכם. לא משנה מה נפח הפסולת המדובר, העיקר שיבוצע הפינוי למקום הראוי בלבד. אין מדובר בזכות לעשות זאת, אלא בחובה על פי חוקי העזר העירוניים.
 

בחירת החברה בהתאם לאזור המגורים

אם אתם זקוקים לשירותי פינוי דירה בתל אביב, מן הסתם, לא תחפשו את החברה בבאר שבע. עליכם להתמקד באזור המגורים שלכם, אך חשוב שתדעו כי לחברת הפינוי אין זה משנה לאן היא מגיעה. העניין הוא כספי. ככל שתהיו רחוקים מן החברה, התעריף עבור השירות שהיא מציעה יהיה יקר יותר. אנחנו מנסים לחסוך לכם עלויות ומציעים לכם חברת פינוי הקרובה לביתכם המתפנה בקרוב. 


מאמרים | קישורים | שת"פ