לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


החורף עבר, הקיץ מגיע, אבל יש דבר אחד שמעסיק אתכם בבית שלכם. הריח הרע הזה שלא עוזב את הבית, ובחורף כשהכל סגור, אפשר להרגיש אותו ביתר שאת. אז אתם שוטפים את הבית מדי שבוע, ואפילו מדי מספר ימים, והריח הרע באמת נעלם, רק שהוא נעלם לשעות בודדות ושוב מתגלה במלוא עוזו. ובכן, הסיבה לכך אינה טמונה ברצפה, בספות או בניקיון השידות בבית, אלא דווקא בכל החפצים שאתם אוגרים בבית מתחת למיטות, מעל הארונות, במחסן, במרפסת, מאחורי המקרר ובכל פינה פנויה בבית.

סיבת הריח הרע – עומס של חפצים בכל רחבי הבית

בעיית הריח הרע בבית היא בעיה מוכרת ונפוצה בעוד אין ספור בתים, אך מרביתם פשוט לא עושים את הקשר בין הריח הרע ובין כל החפצים שהם נוטים לאגור בכל רחבי הבית. חפצים אלה כוללים את הבגדים שלא לבשתם כבר שנתיים אך עדיין ממלאים את מדפי הארון, ארגזים של ספרים, ניירת וחפצים שונים שאתם מאחסנים מתחת למיטה הזוגית ומתחת למיטות הילדים, שקים עם חפצים שונים ומכשירים שהייתם זקוקים להם מתישהו בעבר, אך אינם משרתים אתכם יותר, ועוד שורה של סוגי חפצים ופריטים שאתם פשוט מרגישים צורך לשמור קרוב אליכם.

הפתרון – לפנות את הדירה מכל החפצים הללו

אותם חפצים ופריטים אינם זוכים לתזוזה כלשהי מדי פעם בפעם, הם עומדים דומם וסופגים לחות, אבק, אדי שמן בישול, פיח מהרחוב ועוד ריחות רעים ומגוונים, ובסופו של דבר מתחילים לשחרר את הריח באופן קבוע אל חלל הדירה. הדבר היחיד שאתם צריכים ויכולים לעשות הוא להזמין חברה המתמחה בתחום של פינוי דירה, שתפנה עבורכם את כל החפצים בקלות ובמהירות. לפני תחילת הפינוי תוכלו לעשות, בסיוע צוות העובדים, מיון של כל החפצים, על מנת להחליט מה הולך ומה נשאר.
ישנן חברות פינוי דירה רבות וקשה, לעיתים, למצוא מישהו שיכול לתת המלצה טובה. אפשר כמובן לשאול את החברים או לחפש בפייסבוק ואפשר לאתר בחיפוש חברת פינוי דירה אשר מציגה המלצות אוטנטיות באתר. (יש כאלו שיעשו זאת גם בוידאו- בדקו!) כך או אחרת, בפנייתכם לחברה כלשהיא מבלי שקיבלתם המלצת חבר לבדוק שישנן המלצות אוטנטיות.

ולבסוף, ניקיון יסודי והדברה

את החפצים שיש לפנות, תפנה החברה, ואת החפצים שאתם מעוניינים להשאיר יסייעו לכם העובדים לארוז ולאחסן בצורה נכונה. בתום הפינוי תוכלו לבקש מצוות העובדים גם ניקיון יסודי של הדירה, ואם כבר הגיע הקיץ, ואתם לא רוצים לפגוש ג'וקים ונמלים בכל פינה בבית, החברה תוכל לבצע עבורכם גם הדברה יסודית של הבית מבפנים ומבחוץ.


מאמרים | קישורים | שת"פ