לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ההורים שלכם היו אספנים כפייתיים והם הורישו לכם את הדירה שלהם? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך תוכלו לפנות את הדירה ולהדביר אותה, ועל כך במאמר שלפניכם.

טיפ ראשון: וותרו על האתגר

 אין כל סיבה לנסות להיכנס לדירה שהייתה שייכת לאספנים כפייתיים ולנסות לפנות אותה לבד, כי האמת היא, שזה פשוט לא אפשרי. בדיוק בשביל זה קיימים שירותי פינוי דירות שאתם יכולים להזמין, והאמת היא, שלא כדאי לכם לוותר על שירות כזה אם אתם רוצים להגיע לשלב שבו תוכלו ליהנות מדירת הירושה. וותרו כבר עכשיו על האתגר של  לעשות את זה לבד, כי זו פשוט משימה גדולה מידי.

טיפ שני: בחרו חברה מקצועית

ישנן מספר חברות של פינוי דירות והדברה ואתם בהחלט צריכים לשים לב אל מי אתם פונים. רצוי להשוות בין החברות השונות ולראות מי מהן מנוסה יותר בפינוי של אספנות כפייתית, ומעבר לכך, כדאי לברר האם הן יכולות לתת לכם גם שירותי הדברה.

טיפ שלישי: הדברת דירת הירושה

דירות שהיו שייכות לאספנים כפייתיים הן דירות שלא נעים להיכנס אליהן, וחלק מהסיבה לכך זו העובדה שדירות כאלה עלולות להיות מלאות במזיקים שונים. לכן חברת הפינוי שממנה אתם מזמינים את השירות צריכה גם להיות מסוגלת לבצע הדברה במקום וכדאי לברר זאת מראש.

טיפ רביעי: ניקיון וחיטוי

אפילו אחרי שעושים פינוי והדברה, לא קל להיכנס לדירות של אספנים כפייתיים, כי לרוב דירות כאלה מזוהמות ביותר. לכן חשוב להזמין גם שירותי ניקיון וחיטוי, כי רק כך תוכלו להיכנס לדירה אחרי כל התהליך.

טיפ חמישי: קראו חוות דעת אודות החברה

בעידן שבו התחרות בכל תחום היא כל כך רצינית, אתם לא צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר, ולכן מומלץ להזמין את חברת הפינוי הכי טובה שעובדת באזור בו אתם רוצים לקבל שירות. דרך טובה לבחור חברה מובילה היא לקרוא חוות דעת אודות החברה, כי בדרך כלל חוות דעת כאלה הן אמינות והן בהחלט יכולות להשפיע על ההחלטה שלכם לאיזו חברת פינוי כדאי לפנות. 


מאמרים | קישורים | שת"פ