לחץ כאן ליצירת קשר


להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שאלה: האם חברת פינוי דירות מדבירה את הנכס לאחר עבודות הפינוי והניקיון?

 
תשובה: כעיקרון, שירותי הדברה מהווים חלק מהשירותים שחברת פינוי דירות מעניקה ללקוחותיה. עבורן, הדברת הדירה לאחר סיום עבודות הפינוי והניקוי, הוא שלב טבעי ומתבקש לאחר שהדירה עברה ניקיון יסודי. במקום להזמין שתי חברות בנפרד, חברת ניקיון וחברת הדברה, עדיף להטיל על חברה אחת את כל הפעולות הנדרשות לחידוש המראה של הדירה.
 

שאלה: מדוע חשוב להדביר את הדירה לאחר ניקיון יסודי?

 
תשובה: למרות שאחרי ניקיון יסודי הדירה נראית נקייה ונוצצת, קיים סיכוי שחיידקים ומזיקים, שהפכו את הדירה לביתם, ימשיכו להתקיים במספר מקומות שיד אדם לא מגיעה אליהם. על מנת להיות שקטים שהדירה נקייה ממזיקים וחיידקים, במיוחד אחרי שהשקעתם בתהליך של פינוי דירה, מומלץ להדביר את הדירה באמצעות המדבירים המנוסים של חברת הפינוי. תמיד עדיף לבצע תהליך של הדברה, כשהדירה עדיין לא מאוכלסת.
 

שאלה: באילו חומרי הדברה חברת הפינוי מדבירה את הדירה?

 
תשובה: בשנים האחרונות כולם מעוניינים  בהדברה שאינה מזיקה לבריאות בני המשפחה ואורחיהם. הנטייה היא לעבוד אם הדברה אקולוגית. היות והבחירה עם איזה חומר הדברה לעבוד, היא בחירה של חברת הפינוי, מומלץ לבקש מנציג החברה להראות לכם באילו חומרי הדברה החברה משתמשת עבור פעולת ההדברה. חברת פינוי מקצועית משתמשת בחומרים שאינם מסוכנים לבריאות. עם זאת אם יש לכם העדפה או התנגדות לסוג מסוים של חומר הדברה, מומלץ לסגור את הפרטים עם חברת הפינוי לפני שההדברה מתבצעת.
 

שאלה: האם חייבים להדביר את הדירה לאחר ניקוי יסודי?

 
תשובה: למרות שהדירה נראית נקייה מאי פעם, שהרצפה נוצצת והחלונות מבריקים מניקיון, מומלץ ביותר להדביר את פני הדירה כדי להבטיח שהדירה מטוהרת מחיידקים ומזיקים. לא רק שפעולת הדברה תחסל כל סיכוי של הישרדות של מזיקים קיימים, היא תמנע את היווצרותם של מזיקים חדשים, לפחות בשנה הקרובה.
פעולת ההדברה חשובה לכם אם אתם גרים בבית, וגם עבור הרהיטים הקיימים בבית, בין אם אתם משכירים את הדירה לשוכרים או שאתם בעצמכם גרים בה. 


מאמרים | קישורים | שת"פ